Bulasik makinesi almak.istiyorum

Makinam samsung oldukca memnunum. Finish quantum tablet ile kullaniyorum daha 1 tane bardagim çizilmedi, rengi bozulmadi.

Arçelik kullanıyorum ama önermem. Sözde en kısa olması gereken program en uzunu. Hepi topu 3 4 programı var. En az 1.5 saat sürüyor. Temiz yıkıyor mu çok temiz yıkıyor içi geniş ama program olayına canım sıkılıyor

Samsung kullanıyorum ben de 5 programlı olan. 4'te kısa program yoktu baktığım kadarıyla ondan 5 olanı aldım, 8 de çokmuş

Tüm beyaz eşyalarım Samsung. Memnunum. Bulaşık makinesi hangi seri bilmiyorum, kronik arızası var. Aldığımızdan beri hep serviste, tamirde. O model hangisiyse almayın. 😐

İlk makinem samsung. Gerçekten memnundum. Miladı doldu bosch aldık sanki daha iyi temizliyor. Bu iki markadan şaşmayın diğerlerinde deterjan sorunu çok oluyor. Ucuz markalar kullanınca bembeyaz oluyor bardaklar yada çiziliyor. Tabiki hepsi diyemem. fakat bu sorun genel olarak var diğer markalarda. Ucuz deterjan kullansamda sonuç gayet makul. 1 senede bir bulaşık makinesi fiyatı veremem deterjana o yüzden marka önerilerim bunlar.

Electrolux tezgah üstü ve Arçelik tam boy 6144 kullanıyorum. İki makine de başarılı.

X