Bülent Koç'a Ameliyat Olan Var Mı?

minuminu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
8
0
30
Merhabalar herkese,

Bülent Koç'a ameliyat olan ya da herhangi bir yakını ameliyat olan var mı? Kendisine başlıklar açılmış burada ama çok yorum bulamadım. Buradaki başlıklarda biraz şaibeli yazılar vardı. Anlayamadım kendi reklamını mı yaptırmaya çalışmış çözemedim. Güvenilir gelse de böyle çabaları görünce bir tık tedirgin etti :KK43:

Yakup Avşar çok istedim ama malesef fiyatı fazla aştı. en azından o tarzda ameliyat yapan (piezo, kapalı, daha minimal darbelerle) birini arıyorum. Ahmet İslam'da çok övülmüş ancak eski teknik mi kullanıyor bilen var mı yoksa piezo gibi bir teknikle mi yapıyor?

ahmet ve bülent bey için tecrübe ettiğiniz ya da yakınınızdan duyduğunuz yorumlara çok ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar herkese,

Bülent Koç'a ameliyat olan ya da herhangi bir yakını ameliyat olan var mı? Kendisine başlıklar açılmış burada ama çok yorum bulamadım.
Ben de Dilara Aydın'ın videosundan tanıdım kendisini. Ama buradaki başlıklarda biraz şaibeli yazılar vardı. Anlayamadım kendi reklamını mı yaptırmaya çalışmış çözemedim. Güvenilir gelse de böyle çabaları görünce bir tık tedirgin etti :KK43: Google yorumlarında daha önce olumsuz yorum görmüştüm (her doktorun var olabilir tabii ki) ama sonra o yorumu bulamadım silinmişti. Bu tarz hareketler bi anda inancımı kırdı o yüzden alternatif baktım biraz da.

Yakup Avşar çok istedim ama malesef fiyatı fazla aştı. en azından o tarzda ameliyat yapan (piezo, kapalı, daha minimal darbelerle) birini arıyorum. Ahmet İslam'da çok övülmüş ancak eski teknik mi kullanıyor bilen var mı yoksa piezo gibi bir teknikle mi yapıyor?

ahmet ve bülent bey için tecrübe ettiğiniz ya da yakınınızdan duyduğunuz yorumlara çok ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim.
Merhabaa ben ikisine de muayene oldum yakup beyi bilmiyorum ama bülent beyin burdaki yorumlarını gördüm o da benim kafamı karıştrdı
Ahmet islam piezzo kullanmıyor die biliyorum

Merhabaa ben ikisine de muayene oldum yakup beyi bilmiyorum ama bülent beyin burdaki yorumlarını gördüm o da benim kafamı karıştrdı
Ahmet islam piezzo kullanmıyor die biliyorum

Teşekkür ederim cevabınız için öncelikle.

Benim de randevum vardı ancak iptal etmekle etmemek arasındayım. Aslında gördüğüm yorumlar öyle çok kötü ya da hayat karartıcı tarzda değildi ama bir tedirgin etti yine de. Sanırım kişisel duruşu ve görünürlük çabası itmiş bazı insanları bilemedim. Sizin görüşmeniz nasıldı acaba nasıl hissettirdi? Bir de telefonda bana ortalama fiyat verdiler ama sizinkini sorsam acaba fikir olması açısından?

Yakup Bey zannediyorum ki bu işin en iyisi bu kadar uçuk bir fiyat olmasa gözüm kapalı ameliyat olurdum ona :KK43: (ortalama bir araba ya da küçük bir şehirde bir daire parası diyebiliriz)

Ahmet İslam ile muayeneniz nasıl geçti onu da sormak istiyorum vaktiniz varsa. Gerçekten işinin ehlilerinden ancak bana biraz geleneksel tarzda kalmış olabilir gibi geliyordu. Telefonda piezo ve hatta onun daha minimali olan endoskopik aletlerde kullandığını söyledi asistanı o yüzden mutlu oldum açıkçası çünkü ne kadar az darbe o kadar rahat bir ameliyat diye düşünüyorum :KK43:

Merhabalar herkese,

Bülent Koç'a ameliyat olan ya da herhangi bir yakını ameliyat olan var mı? Kendisine başlıklar açılmış burada ama çok yorum bulamadım.
Ben de Dilara Aydın'ın videosundan tanıdım kendisini. Ama buradaki başlıklarda biraz şaibeli yazılar vardı. Anlayamadım kendi reklamını mı yaptırmaya çalışmış çözemedim. Güvenilir gelse de böyle çabaları görünce bir tık tedirgin etti :KK43: Google yorumlarında daha önce olumsuz yorum görmüştüm (her doktorun var olabilir tabii ki) ama sonra o yorumu bulamadım silinmişti. Bu tarz hareketler bi anda inancımı kırdı o yüzden alternatif baktım biraz da.

Yakup Beyin revizyon ve ilk ameliyat fiyatlarını biliyor musunuz acaba?

X