Bunalımdayım, Annem ile de anlaşamıyorum, intihar etmek istiyorum

Annen yada baban olsun kim olursa olsun madem sana değer verdiklerini hissetmiyosun sende bu kadar kafana takıp üzme kendini bak babaannrn varmıs seveceksen onu sev bir arkadasina deger ver onlara verdigin değeri etrafindakilere böl paylaştır. Bu hayatta herseyi kafana tak ama insanlari takma. :KK66:
Babaannemler Türkiyede malesef, zaten istesemde almazlar yanlarına. Biz de nir Büyükbaba var onlara göre anne baba ne yaparsa haklıdır, itaat edeceksin, çünkü kendileride anneme babama karsı öyle! Evden bile attılar bizi yinede ayaklarına biz gitti daha doğrusu annem babam olsun ana babadır dediler, ama amcamla halama asla bu davranışı yapamazlar! Bizden kimse halama amcama bir laf diyemez...BÜYÜKLER HEMEN HOPLAYIP ZIPLARLAR ....

Kızlar, bu konuyu açalı 1 sene gecmiş bile.. Buraya yazdıklarımı ÇOOOOOOOKKK ŞÜKÜR ATLATTIM!😁HAYATIM DÜZENE GIRDI! PANIKATAKLARIMDAN DA KURTULDUM! Biran aklıma geldi yazmak istedim!!! Eğer birilerinin kalbini kırmışsam ÖZÜR DILIYORUM!!! 🙏Hepinize hayırlı güner dilerim... Bunu buraya bırakıyorum...

Ailen kendi paranın kazanmadığın için başına kakmıyor, tedavi paranı ödüyor biraz çabalasan, herkesin dilinde intahar ben anlamıyorum, o hastalık bendede vardı psikoterapi ile geçti, 25 yaşındasın çocukluk yapma artık

X