Bursa hsg filmi

serappp809

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
87
17
24
Merhaba kızlar
Biz eşimle 1,5 senedir korunmadığımız halde hala gebelik oluşmadı ikimizde de hiçbir sorun yok. 4 yıl önce bir kürtaj yaptırmıştım bugün doktorumuz kürtaja bağlı yapısıklık olabilir o yüzden hsg filmi çektirmeniz gerekiyor dedi. Bursada hsg nerede çektirdiniz nereye gitmeliyim yaşayan varsa yardımcı olabilir mi? Özel hastaneler fiyat vermiyor artık en kötü her zaman gittigim medicabile gidip orada çektirecegim. Hsg cekildikten sonra eğer tüpler tıkanıksa açılıyormuş ve hamilelik olabiliyormuş. Yaşayanlar yazarsa sevinirim

Bende 8 Şubat'ta medicabil de çektirdim en uygun fiyatı onlar vermişti zaten bı çok yerde gitmeden fiyat söylemiyorlar.

Merhaba arkadaslar kimse cevap yazmadı ama ben yaşadıklarımı sizinle paylaşayım belki bi faydası olur merak edenler için. Bursa medicabilde bugün rahim filmi çektirdim anestezisiz çektirdim. Kürtaj olduğum için tüplerde tıkanıklıktan şüphelenmiştik doktorum iki tüpünde açık olduğunu söyledi herşey normalmiş çok şükür. Ama sol tüpümü işlem esnasında açtı inanılmaz bi ağrı hissettim yoğun bir adet sancısı gibiydi. Önce dayanılır bi ağrıydı ama doktor açılsın istediği için cok basınc uyguladı bu yuzden ağrı hissettigimi söyledi. Benim ağrı eşiğim yüksek oldugu icin dayanabildim. İşlem sonrası hemen normal hayatınıza dönebiliyorsunuz hiçbir sorun yaşamadım. Medicabilde radyoloji uzmanı nigar hanım gerçekten çok iyi ve bilgisi bi doktordu cok memnun kaldım fiyat olarak da en uygun orasıydı. 4900 tl ödedik. Şuanda sonuç olarak 2 tüpümde açık bir problem yok inşallah gebelik oluşur diye düşünüyorum. Rabbim isteyen herkese aratmadan nasip etsin inşallah.

Yok geçen ay hsg den sonra gebelik olmadı bu ay adet günüme daha var bilmiyorum şuan Rabbim nasib etsin isteyen herkese ,🤲
Hsgden sonra karnınızda kramp oldumu bir de bende asiri gaz ve sürekli tuvalete gitme istegi var eğilip kalkarken karnıma iğne batıyor gibi oluyor. Hsgden mi kaynaklı acaba

Hsgden sonra pek bı şey yaşamadım ben adetim de gecikmedi sadece bir iki gün ağrı hissettim adet olacakmış gibi sonra oda geçti

Hsgden sonra pek bı şey yaşamadım ben adetim de gecikmedi sadece bir iki gün ağrı hissettim adet olacakmış gibi sonra oda geçti
Bende 1-2 gün adet agrısı gibi hissetmistim ama 7 gün oldu hala arada geliyor birde goguslerim adet yaklasmıs gibi hassaslasti normalde adetime cok var 1 gün kala böyle gogus hassasiyeti olurdu. Acaba hamile miyimdir diyorum ama umutlanmak istemiyorum yoruldum artık

X