BURSA / Osmangazi Göz Hastanesi / KAMPANYA / Gözlükten Lensten Kurtulmaca

hamidefemre

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2022
2
0
38
Arkadaşlar öncelikle belirtmek istiyorum ki , ben bu işe kalkıştıysam herkesss ama herkes bunu başarır. Acayip yoğun bir karar verme sürecinden sonra nihayet günüm belli oldu. :) çok heyecanlıyım.:cool:

Konu ve süreç hakkında edindiğim deneyimlerden bahsetmek ve bu işi biraz size aktarmak istiyorum. Hastane seçimimden bahsetmeliyim. Ben Bursa Osmangazi Göz Aritimi Hastanesini seçtim, farklı branşlarda da oldukça tecrübeli ve beğenilen hekimleri bünyesinde bulunduran bu hastane göz konusunda da ben hiç yanıltmadı. Hemşiresinden , doktoruna yardımcı arkadaşlara girişte karşılamaya kadar herkesin pozitif enerjisini alıyorsun bi kere bu muhteşem rahatlatıyor. İşine hakim kişiler bir araya gelmiş güven duygun pekişiyor. Bu sebeple hastane seçimimden mutluyum. Smile Lazer yöntemini tercih ettim fakat, tercih her ne kadar hastaya bırakılsa da göz uygunluğu kişiden kişiye değişen teknik ve uygulama yöntemi demek. Hastane bu konuda çeşitli testlere tabii tutuyor ,uygulama öncesi muayene çok detaylı , uzun uzun yöntemlerle ilgili bilgi aktarılıyor. Doktorum Doç.Dr. Dilek Yaşa , çok iyi, bayıldım kendisine :) ona güveniyorum.

Birazda maliyet bilgisi olsun :) , uygulamadan uygulamaya değişen rakamlar var hatta yer yer bile farklı günümüz ekonomisi nedeniyle de epey yükseldi fiyatları fakat Osmangazi Göz Hastanesi yine yetişti :) harika bir kampanya başlatmış. Sınırlı sayı hastanın faydalanabileceği bu kampanyadan bende faydalanıyorum size de çok tavsiye ediyorum. Yarın büyük gün bakalım neler olacak sonrasını size tekrar aktaracağım :) :KK76:

Sanırım gözlerinizi çizdiriyorsunuz..ben seneler önce olmuştum çok kolay 10-15 dakika da bitiyor

X