Burun estetigi sonrasi burun ucum icine çöktü

balporsuk67

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
13
4
22
31. Gunumdeyim burnumun sol tarafinin burun deligi kemigime mi kikirdagimi ne yapismis doktor doku iyilestirici igne yapri fakat burun ucumun sag tarafi ve sol tarafi farkli dokununca anlasilabiliyor biraz icine göçmüş düzelır mi kizlar bilen yada yasiyan var mi

20231121_180253.jpg

Basit bir islem mi kıkırdak koyulmasi ve ne kadar sure sonra yapilabilir sizce doktor surekli beklemem gerektigini soyluyor
Doktorlar hep bekle derler ödem derler ama çöküklükler çıkıntı gibi degil ki gecme ihtimali yok gibi bisey orasi şişsin tekrardan oyle bisey olqmaz ,diger taraflar şiş diye orasi cokuk gozukuyo olabilir ama diger burun kanadin daha duzgun gibi geldi bendede benzer goruntu oldu ve gecmemisti. 1 seneye kadar beklemen gerekiyor burnun son halini almasi icin. Kikirdak konulcaksa burnun icinde yeterli kikirdqk kalmissa burnundaki kikirdqklari yerlestirirlwr yada kulagindan kikirdak alirlar yetmezse. Zor bisey degil suan nasil ameliyat olduysan ayni süreç. Kaburgadwn kikirdak alinirsa daha ciddi olur ama o 3 4 kez burun ameliyato olmus burnunda kemik kalmamislar icin gerekiyo seninki zor olmaz bence.

AMa burun sirtin dumduz cok iyi yapmis oyuzden bu haliyle de guzwl benimkini doktor yamuk yapmis burun sirtini salak doktor ya

Benimde hafif böyle bir taraf daha şiş bir taraf hafif çökük ama benimki çok dikkat edince belli oluyor.sizinki kötü durmuyor en kötü ihtimal dolgu yapılır.

Screenshot_20231128-041952_Photo Editor.jpg

Doktorlar hep bekle derler ödem derler ama çöküklükler çıkıntı gibi degil ki gecme ihtimali yok gibi bisey orasi şişsin tekrardan oyle bisey olqmaz ,diger taraflar şiş diye orasi cokuk gozukuyo olabilir ama diger burun kanadin daha duzgun gibi geldi bendede benzer goruntu oldu ve gecmemisti. 1 seneye kadar beklemen gerekiyor burnun son halini almasi icin. Kikirdak konulcaksa burnun icinde yeterli kikirdqk kalmissa burnundaki kikirdqklari yerlestirirlwr yada kulagindan kikirdak alirlar yetmezse. Zor bisey degil suan nasil ameliyat olduysan ayni süreç. Kaburgadwn kikirdak alinirsa daha ciddi olur ama o 3 4 kez burun ameliyato olmus burnunda kemik kalmamislar icin gerekiyo seninki zor olmaz bence.
cöken yere doku iyilestirici igne yapti suan baya gecti cok az belli oluyor

Çok güzel görünüyor. Bu dolgu yapılmış hali mi?
Dolgu yapmadi ben cok sigara iciyorum gunde 2 pakete yakin kendimi tutamadigim icin ameliyattan sonrada ictim o yuzden bi kac sikinti yasadik gecmezse ordaki yer tekrar kikirdak koyarim ucunu duzeltirim dedi ama baya gecti morardi igne yaptigi yer o kadar baska bisi yok gorunurde 3. Ay kontrolunde varsa bir hata bariz belli olur ama psikolojik olarak coooook zor bir surec yani olmak istiyorsan bunu goze al ben en takmayan insanken bu kadar takinti yaptim 😁🧚‍♀️

Sigaraya ara ver iyileşme surecini bosu bosuna uzatiyorsun son fotoya baktim cok tatli gorunuyor kafaya takilcak bise gormedim

X