Çamaşır suyu ile gebelik testi gerçek galiba !!!!!

Arkadaşlar burda az önce çamaşır suyuyla gebelik yapanları gördüm önce dalga gectim sonra eğlencesine denedim tegl 8 gün var belki iğne etlisidir bilemem ama hamilelet yapsın ve ya regline az kalanlar pozitif olanlar yapabilir mi görsel atmadım tiksinirsiniz vs diye utandım ama bira gibi oldu çıktım banyodan köyü bir koku oldu sonra girdim çok daha fazla köpürdü ve köpük dakikalarca büyüdü ve gitmedi yani şok oldum isterseniz eklerim ama örnek olarak bira köpüğü ekleyeceğim şaka gibi fotoğraftakinden daha fazla köpürdü
Hangi çamaşır suyu bu benim test kesin negatif hazır negatifken deneyeceğim gerçekten var mı böyle bir şey diye

Arkadaşlar burda az önce çamaşır suyuyla gebelik yapanları gördüm önce dalga gectim sonra eğlencesine denedim tegl 8 gün var belki iğne etlisidir bilemem ama hamilelet yapsın ve ya regline az kalanlar pozitif olanlar yapabilir mi görsel atmadım tiksinirsiniz vs diye utandım ama bira gibi oldu çıktım banyodan köyü bir koku oldu sonra girdim çok daha fazla köpürdü ve köpük dakikalarca büyüdü ve gitmedi yani şok oldum isterseniz eklerim ama örnek olarak bira köpüğü ekleyeceğim şaka gibi fotoğraftakinden daha fazla köpürdü
Görümcemin 1 hafta adeti gecikmişti köyde yaşıyor test alamıyordu bende araştırdım bu çamaşır suyuna denk geldim ona söyledim yaptı ama nasıl köpürdü resmen taşıcak gibiydi dedim abla tebrik ederim hamilesin ay kadın eşine koşa koşa gitti hemen bana test almaya git diye sonuç negatif 🤣🤣🤣 ve arkasından adet oldu

Ve bende denedim sonrasında bende de köpürdüğü çok oldu ama hamile değildim böyle şeylere pek inanmayın

merhabalar sonucunuz ne oldu acaba

X