Çatlamadan sonra 9. Gün

prmdkanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
17
2
23
Kızlar ayin 3u yumurtlama 4u çatlamaydı değerlendirdik, bugün test yaptım çatlamadan 9 gün sonra yani. Negatif çıktı, erken mi yaptım pozitife döner mi yaşayan var mı?

Yaa uygulamaya göre ayin 15i yumurtlamaya göre 17-18i olunca erken gebelik testinde çıkar diye düşünmüştüm, bekleyeyim o zaman insallah döner pozitife
Uygulama senin ne zaman yumurtladigini bilemez ki. Sen ovulasyon yapıp ogrenmissin. En erken adete bir kaç gün kala görebilirsiniz bence. Zaten önce kanda sonra idrarda gözükür. Geç döllenme olmuş olsa gene o zamanlar negatif çıkar.

Yaa uygulamaya göre ayin 15i yumurtlamaya göre 17-18i olunca erken gebelik testinde çıkar diye düşünmüştüm, bekleyeyim o zaman insallah döner pozitife
Uygulamalar hep yanlış gösteriyor canım , innovita marka ovülasyon testleri var yanında gebelik testi de var ben öyle yumurtlama günümü buldum 1 ay denedim ama olmadı bu ay doktor kontrolü inde ilerliyorum iğnenin 4. Günündeyim :))

Benimde çatlamanın 9. Günü şuan uygulamaya göre bugün regl olmam gerekiyordu ama yok. Ovülasyondaki yumurtlamaya göre de adetime daha 5 gün var bilemedim. Siz de durum ne oldu

X