Lekeler, Çiller Cilt lekeleri, sivilce izleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar cilt lekeleri için size müthiş bir önerim var ben yurtdışındayken görmüştüm türkiyedede bikaç firma satıyor
SUNSTAİN LEKE KREMİ ismi bende 2 çocuktan sonra cilt lekelerim çok yoğun derecede çoğalmıştı bide çillerim vardı hepsine iyi geldi okadar ürün kullandım pes etmiştim artık yüzde 70 oranında fark var ya eski resimlerime bakıyorum da
önemle öneririm yani

Bundan 3 sene önce ağır sivilce problemim vardı . İltihaplı kıyafetleri çıkardığında zonklayıcı büyük kıpkırmızı ..
lise 2 den üniversite 3. Sınıfa kadar ara ara geçirdim . En sonunda tedavisini oldum . O bilinen malum hapın bi düşük ayarlı olan başka isimlisi. Sonra 6. Ayın sonunda geçti sivilcelerim ama yüzümde kıpkırmızı lekeler .. Doktor uzun zaman alıcak belki birkaç sene ama sürekli güneş kremi kullan dedi .çok araştırdım inanın o kadar kırmızıydıki lekelerim . Böyle internette gezerken keşfettim kayısı çekirdeği sabunu . Sabah ve akşam kullandım . Sürekli su içtim sivilce probleminden sonra . 1 haftada etkisini gördüm desem yalan olmaz . N sivilcem n lekelerim ne de siyah noktalarım hepsi geçti . Umarım sizede yardımcı olabilmişimdir . Her aktarda olanı almayın . Araştırın arkadaşlar doğal olanını kullanın her kayısı çekşrdeği sabunu denilen şeye inanmayın . Ben saraçoğlunun sabunlarını kullandım .

bence çok ürün denedimm helede lr yi denedimm cildim iyice mahvoldu arkadaşım Allahtan tanıdığı eczacı varmış beni yönlendirdi karışım aldımm kullandımda ohh be dedimm boşuna para dökmüşüm okadarr pis dolandıcıllara

bence çok ürün denedimm helede lr yi denedimm cildim iyice mahvoldu arkadaşım Allahtan tanıdığı eczacı varmış beni yönlendirdi karışım aldımm kullandımda ohh be dedimm boşuna para dökmüşüm okadarr pis dolandıcıllara
Merhaba canım.Aman dikkat diyorum.
Hele yüzünüzde sakın bilinmedik şeyler kullanmayınız.
Kullandığınız karışım nedir.sakın o malum üçlü karışım olmasın...

merhabalar sizden ricam kullandığınız ürünleri msj olarak atarmısınız.ben 4 seans q swiç lazer yaptırdım bir de 125 liralık bir merhem aldım hiç bir faydası olmadı.yüzümde güneş lekeleri var.tabii çillerde.ne yaptıysam geçmiyor.lütfen çok rica ediyorum yazarsanız çok mutlu olurum.
Brunei

Tabi ki yazarım :) inşallah faydası olur.
Öncelikle sabah işe giderken mutlaka güneş koruyucu sürüyorum Avene marka 50 factor. Eczanelerde satılıyor. Ben Mayıs'ta başladım ve asla bırakmayı düşünmüyorum.
Benim cilt bakımı akşam işten gelince başlıyor.
Mutlaka salisilik asit içeren yüz yıkama jeli kullanmalısın. Ardından da yine salisilik asit içeren tonik. Ben garnier kullanıyorum. Haftada bir defada yine garnierin peeling jelini kullanıyorum. Perşembe günlerini seçtim kendime mesela.
Haftada 1 kez yani yine Perşembe günü dermaroller yapıyorum. 540 iğneli 0,75 boyutlu. Bu aleti de internetten sipariş ettim. Yaklaşık 15 dk boyunca leke olan yerlere uyguluyorum. Sonrasında üzerine nem verecek hyaluronic asid içeren bir krem ya da kapsül sürüyorum. Bunlar rival de loop marka. Rossmanlarda var sadece. Gece de yatmadan önce rival de loop marka pure skin akne karşıtı gece kremi kullanıyorum. Bunu her gece sürüyorum.
Haftada bir defa c vitamini ile karıştırdığım beyaz kilden maske yapıyorum. Yen'i sivilce çıkmaması için. Bu gerçekten yağı alıyor ve cildi parlatıyor.
Genelde Cumartesi akşamları yapıyorum. Yatarken yine pure skin krem tabi.
Haftada bir defa lekelerin üstüne a vitamini sürüyorum. Eczanelerde kapsül şeklinde satılıyor iğneyle delip sıkıyorum lekelerin üzerine.
Ve tabi vazgeçilmezim Hindistan cevizi yağına e vitamini karıştırmak :) bu da göz çevresi için kullanıyorum. Ama sende morluk ya da ince çizgiler yoksa yapmayabilirsin.
Bu arada makyajını temizlemek için asla ıslak mendil kullanma, mutlaka makyaj temizleme suyu kullan. Islak mendil gözenekleri tıkıyor sivilce yapıyor :KK43:
Bu saydığım ürünleri toplasam 100 tl yi geçmez bu arada:KK66:
çok güzel. bende doğum sonrası bunları denıycem

MrB kullandığınız karışımı yazar mısınız size zahmet

X