Cilt Bakımı Ürünleri Cilt lekeleri ve sivilce izleri için madecassol+fito

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
geçenlerde annem madecassol krem almıştı. dün denyim dedim. sabah uyanınca yüzümdeki lekelerin hafiflediğini gördüm. bir günde bu kadar etkili olduysa uzun süreli kullanımda yok eder diye düşünüyorum. bi haftaya kadar kullanmaya devam etcem. faydalı olursa tekrar bu başlığa yazarım.

Son düzenleme:
5 gündür kullanıyorum gerçekten çok faydalı. kaç aydır yüzümde olan leke (hatta kabarcık gibiydi) nerdeyse görünmez oldu ve artık eski kabarıklığı yok pürüzsüz oldu.
sivilceler üzerinde etkisi var mı yok mu bilmiyorum. lekeler için gayet iyi bi yöntem. tabi herkeste etkisi farklı olur. ben de işe yaradı :)

Içeriği gotu kola bitkisiymiş netten araştırdım çevirip ve bu bitki eskiden tüm yanık ve yaralarda kullanılırmış tek merhemmiş bu bitki benim 4 gün oldu daha bende sivilce izleri ve beyaz noktaları sıkmaktan oluşan çukurlar var çok az ama ve ilk gunde sıktığım yerdeki leke sabaha hafifledi şaşırdım aynada bakıyorum her gun
sabah 1 kere gece fito kremle karıştırıyorum 2 kez sürüyorum aradada çilek ve yosun unu maskesi yapıyorum yosun tozu aldım aktardan sırf iz için istiyorsanız çilek un maskesi süper ama bende çukurlar var bu krem dolduruyormuş o sebepten başladım madecassol kreme çatlak ve çukur dolduruyormuş çünkü

Son düzenleme:
Sivilceyi kendi haline bıraktığımda iz bırakmadan geçiyor ama sivilce çıkarken önlem amaçlı krem sürdüğümde mutlaka iz kalıyor:KK50:...Bu şekilde yüzümde 3-4 eski sivilce izi kaldı. Çok rahatsızdım ve dışarı çıkarken mutlaka kapatıcı kullanmam gerekiyordu.

Sivilce izi için medicassol ve fito karışımı mantıklı geldi kullanıyorum birkaç gündür. İzlerimde açılma ve küçülme var. Tavsiye eden arkadaşıma burdan teşekkür etmek isterim.:KK42:

Kullanmaya devam ediyorum..Gelişmeleri yazarım.:KK34:

Sivilceyi kendi haline bıraktığımda iz bırakmadan geçiyor ama sivilce çıkarken önlem amaçlı krem sürdüğümde mutlaka iz kalıyor:KK50:...Bu şekilde yüzümde 3-4 eski sivilce izi kaldı. Çok rahatsızdım ve dışarı çıkarken mutlaka kapatıcı kullanmam gerekiyordu.

Sivilce izi için medicassol ve fito karışımı mantıklı geldi kullanıyorum birkaç gündür. İzlerimde açılma ve küçülme var. Tavsiye eden arkadaşıma burdan teşekkür etmek isterim.:KK42:

Kullanmaya devam ediyorum..Gelişmeleri yazarım.:KK34:

canım gelişmeleri yazarmısın bidaha bendede gözenek çok sinir oluyorum raoccutan kullandım pleng yaptırdım fayda etmedi yüzümün pürüzsüz olmasını istiyorum 27 yaşındayım hala uğraşıyorum

canım gelişmeleri yazarmısın bidaha bendede gözenek çok sinir oluyorum raoccutan kullandım pleng yaptırdım fayda etmedi yüzümün pürüzsüz olmasını istiyorum 27 yaşındayım hala uğraşıyorum

Madecassol ve fito karışımı lekelerimin rengini bir miktar açtı ancak bu kremleri ayrı ayrı kullanmanın, cildimi daha iyi ve canlı hale getirdiğini düşünüyorum. Ben haftada 2-3 akşam sadece fito, 1-2 akşam da sadece madecassol sürüyorum.Kalan günlerde dinlendiriyorum. Bunlar dışında başka hiçbir ürün kullanmıyorum. Erkek arkadaşım cildin daha canlı duruyor gibi cümleler kuruyor ama ben karşı cinsin iltifatına pek itibar etmem:KK1:..Aynaya baktığımda benim gözlemim: Lekelerde de gözeneklerde de bir miktar iyileşme var:)

Son düzenleme:
Bu kremler nedir arkadaslar hic duymadim yurtdisindanim madecassol ve fito?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Madecassol ve fito karışımı lekelerimin rengini bir miktar açtı ancak bu kremleri ayrı ayrı kullanmanın, cildimi daha iyi ve canlı hale getirdiğini düşünüyorum. Ben haftada 2-3 akşam sadece fito, 1-2 akşam da sadece madecassol sürüyorum.Kalan günlerde dinlendiriyorum. Bunlar dışında başka hiçbir ürün kullanmıyorum. Erkek arkadaşım cildin daha canlı duruyor gibi cümleler kuruyor ama ben karşı cinsin iltifatına pek itibar etmem:KK1:..Aynaya baktığımda benim gözlemim: Lekelerde de gözeneklerde de bir miktar iyileşme var:)

sevindim senin adına canım umarım hepsi gecer ben şuan 7 aylık hamileyim hamileyken kullansam bişiy olurmuku doğum lekeleride oluşmaya başladı araştırdım medecassol hamilelikte kullanılır diyor ama ben hergün kullancam ya sorun olurmuki ?

Benim bu aralar favorim Loreal Skin perfection. Ciltteki düzensizlikleri devamlı kullanımda azaltıyor diye düşünüyorum. Fiyatı da oldukça uygun.
blogumda da detaylı paylaştım buradan okuyabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya Madecassol krem i gerçekten lekeler üzerine çok övüyorlar bende çok merak içerisine devamlı olarak kullanmak adına başlayacağım ama fito ile karışım yapmak bana pek mantıklı gelmiyor kızlar ayrı ayrı fitoyu 2 güne bir kullansam sıkıntı olur mu ki umarım gören olur hadii inşaalah :KK49::KK5:

Merhaba,3 yasında kızım var ve hamilelik lekelerim hala duruyor o yüzden önlemini şimdiden al derim.dogumdan sonra gelen ilk sütü lekeli yere sürdüğünde geçiyormuş.bunu çok kişiden duydum ama maalesef iş işten geçtikten sonra

X