Çin takvimi

meryemsare12

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
19
6
23
Arkadaşlar çin takvimi çoğu insanda tutuyor hatta yanlış olanı görmedim sizde de tuttu mu durumlar nedir ?

Bana erkek çıktı kızım oluyor 😂😂😂 arkadaşıma kız çıktı erkek olıyor 😂😂
Ama doğru yaptıgınıza eminmisiniz genelde yanlış çıktı diyenlere tekrar bakıyolar dogru çıkıyor son adet tarihi değilde yumurtlama tarihinize ele aldınız değil mi yanlış çıkmasına şaşırdımda tarihleri verrseniz birde ben bakayım🥰

Kız çıkmıştı kızım olacak. Ama bu çin takvimi çok saçma eğer doğruluğu olsa aynı yaştaki kadınlar aynı ayda hamile kaldığında hepsinin aynı cinsiyette çocuğunun olması gerek

Ben
Kız çıkmıştı kızım olacak. Ama bu çin takvimi çok saçma eğer doğruluğu olsa aynı yaştaki kadınlar aynı ayda hamile kaldığında hepsinin aynı cinsiyette çocuğunun olması ge
Kız çıkmıştı kızım olacak. Ama bu çin takvimi çok saçma eğer doğruluğu olsa aynı yaştaki kadınlar aynı ayda hamile kaldığında hepsinin aynı cinsiyette çocuğunun olması gerek
Oluyordur belki varmı öyle tanıdıgnız olmayan mesela ben arkadasımla aynı senede dogduk o temmuzda hamile kaldı ona erkek bana kız dedi bende ağustosta bide kendimi denedim temmuzda kalsaydım banada erkek çıkıyordu yanlış çıkan cok nadir siz baktınızmı

Ben

Oluyordur belki varmı öyle tanıdıgnız olmayan mesela ben arkadasımla aynı senede dogduk o temmuzda hamile kaldı ona erkek bana kız dedi bende ağustosta bide kendimi denedim temmuzda kalsaydım banada erkek çıkıyordu yanlış çıkan cok nadir siz baktınızmı
canım %50 zaten su an sen bi teori atsan ortaya cogu kiside tutar çünkü zaten 2 ihtimal car

Ama doğru yaptıgınıza eminmisiniz genelde yanlış çıktı diyenlere tekrar bakıyolar dogru çıkıyor son adet tarihi değilde yumurtlama tarihinize ele aldınız değil mi yanlış çıkmasına şaşırdımda tarihleri verrseniz birde ben bakayım🥰
Ben geç yumurtlamayla hamile kaldım 😂 gebe kaldığım tarih direk 10 nisan yumurtladığım tarihte o yani 😂

Arkadaşlar çin takvimi çoğu insanda tutuyor hatta yanlış olanı görmedim sizde de tuttu mu durumlar nedir ?
İki çocuğum da da tuttu üçüncüye hamileyim bunda da tutar insallah ya erkek çıkıyo 😃 daha cinsiyetimiz belli değil nedense kız hissediyorum ama genelde çevremde çoğu kişiye baktım çoğu tuttu tutmayanlar nadirdi

Benimde 3. Yolda kızımda da oğlumda da doğru çıktı şimdi cinsiyet belli değil ama erkek gösteriyor bakalım tutucak mı hayırlısı olsun 🤲

X