Cinsiyet tahmini

ece0519

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
31
7
26
Kızlar merhaba ben şuan 7 haftalık hamileyim... Bi tane kızım var bide oğlum olsun istiyorum🤗 Ben hamile kaldığımda bacağımda bi uyuşma kasılma oluyodu ,yürümekte acayip zorlanıyorum, kasımlarımda ve belimde de ağrılar oluyo mide bulantım yok denecek kadar az oldu birkaç kere çok hafif bulantı oldu sadece, bi uyuşukluk hali var evde iş yapmak istemiyo canım. Yaptığımda da yavaş yavaş yapabiliyorum. İştahım yerinde sürekli acıkıyorum.Tatlı tuzlu acı herşeyi iştahla yiyorum😋.Canım tavuk çorbası ve ıspanak yoğurt taze pişmiş sıcak köy ekmeği çekiyo. Duygusalım bazen ufak konulara ağlayasım geliyo😂Ayaklarım çorap giydiğinde yanıyo çıkarınca üşüyo🤷‍♀️.Çirkinleştiğimi hissediyorum. Bide sabahları uyandığımda şişkinlik hissi oluyor.

Benimle aynı belirtileri yada benzer belirtileri yaşayıpta cinsiyetini öğrenen var mı😊

Son düzenleme:
Canım öncelikle merhaba sağ salim bebişini kucağına inşallah benim de bir kızım var ve hamileyim daha yeni ben de Bir oğlum olsun istiyorum ama bence bu batıl inançlara inanma ben de kızım da çok yiyordum güzelleşmiştim sıcak basıyordu bazen de üşüyordun iştahım yerindeydi ama en çok ekşi yerdim bir de tuzlu bu söylediğin birkaç şey ben de yaşadım hatta herkes bana dedi erkek ama çok şükür bir kızım oldun sağlıkla ve bu batıl inançlarına inanma �nşallah dilegimiz gerçek olur tabii öncesi sağlıklı ve hayırlı evlat ve ben rahat bir gebelik geçirmek istiyorum tek duam bu Allah kalbimizden geçeni versin 🤲

Canım öncelikle merhaba sağ salim bebişini kucağına inşallah benim de bir kızım var ve hamileyim daha yeni ben de Bir oğlum olsun istiyorum ama bence bu batıl inançlara inanma ben de kızım da çok yiyordum güzelleşmiştim sıcak basıyordu bazen de üşüyordun iştahım yerindeydi ama en çok ekşi yerdim bir de tuzlu bu söylediğin birkaç şey ben de yaşadım hatta herkes bana dedi erkek ama çok şükür bir kızım oldun sağlıkla ve bu batıl inançlarına inanma �nşallah dilegimiz gerçek olur tabii öncesi sağlıklı ve hayırlı evlat ve ben rahat bir gebelik geçirmek istiyorum tek duam bu Allah kalbimizden geçeni versin 🤲
Amin canım inşallah😊🤲Bende batıl inançlara inanmak istemiyorum.Ama işte insan merak ediyo çevre falanda insanı heycanladırıyo.Inşallah Allah ikimizede istediğini verir canım🤲🤗

X