Cocugumda 5. Hastalik

Hayalsea

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
13
2
38
Arkadaşlar 1 hafta önce eklem agrisi ateş ve sonunda dokuntu yasadim gecti kendiliginden. Simdi 3 bucuk yasinda oglumun yanaklari kipkirmizı tokat yemis gibi kollarinda ve vucudunda da leke seklinde kirmizi dokuntu vardi dun bugun vucut daha iyi sadece yanaklar kipkirmizi oldu simdi. Internetten bakinca 5. Hastalik diyor. Acaba o mu tokatlanmis yanak sendromu diyor. Doktora göturmedim cocugun durumu iyi oyunlarini oynuyor uyuyor yemede sorunumuz yok. Anlayamadim ne oldugunu boyle bisey yasayaniniz varmi.

bizim geldi. kaşıntı için alerji şurubu verdi sadece. atnı semptomları yaşadık. eğer alerjik olduğunu düşünmüyorsanız beşinci hastalıktır. genel hali kötü olmadıkça, ateş kontrol edilebilir halde ise doktora gitmekte acele etmeyin bence.

Cok tesekkur ederim ben de allerset verdim bir de stilex krem surdum. Bugun 2. Gün yanaklari kipkırmızi kollari da bi cogaliyor bi azaliyor. Ama yanaklari hep kirmizi
bizim geldi. kaşıntı için alerji şurubu verdi sadece. atnı semptomları yaşadık. eğer alerjik olduğunu düşünmüyorsanız beşinci hastalıktır. genel hali kötü olmadıkça, ateş kontrol edilebilir halde ise doktora gitmekte acele etmeyin bence.

Cok tesekkur ederim ben de allerset verdim bir de stilex krem surdum. Bugun 2. Gün yanaklari kipkırmızi kollari da bi cogaliyor bi azaliyor. Ama yanaklari hep kirmizi
yanaklar 4 güne yakın kırmızı kaldı. ateş çok yüksek değildi. kollar ve bacaklarda 2. günün sonuna doğru kızarma başladı.

X