Çocuk parkının olduğu yerde ki istinat duvarlarına tom jery ve safinaz , pembe panter gibi çizimler yapmak istiyorum nasil olur sizce?

senkimsinki

Merhaba ben çaki nin gelini
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2022
434
540
Kızlar resim yeteneğim çok iyi bulunduğum yerde karikatür ve çizgifilim karakteri cizmek için çok sayıda istinat duvarı var.. YASAK MI BILMIYORUMM.. nereden izin almalıyım bilen var mı? Çocuk parkının olduğu yerde ki istinat duvarlarına tom jery ve safinaz , pembe panter gibi çizimler yapmak istiyorum nasil olur sizce?? Biraz fikir beyan edermisiniz ??

Yerlere de çiz bence. Bunu yapan dünyaca ünlü bir artist var hatta adı neydi dur instadan bulayım. Ondan ilham alabilirsin.
Çizdiklerini fotoğrafla özel hesap aç instadan hatta.

Evet öyle:) takip ediyorum bir çok insanı hesap açmayı da düşünüyorum
Yerlere de çiz bence. Bunu yapan dünyaca ünlü bir artist var hatta adı neydi dur instadan bulayım. Ondan ilham alabilirsin.
Çizdiklerini fotoğrafla özel hesap aç instadan hatta.

Kızlar resim yeteneğim çok iyi bulunduğum yerde karikatür ve çizgifilim karakteri cizmek için çok sayıda istinat duvarı var.. YASAK MI BILMIYORUMM.. nereden izin almalıyım bilen var mı? Çocuk parkının olduğu yerde ki istinat duvarlarına tom jery ve safinaz , pembe panter gibi çizimler yapmak istiyorum nasil olur sizce?? Biraz fikir beyan edermisiniz ??

İzin almak zorundasınız, yasak. Belediye yardımcı olur. Çizim örnekleri görmek istiyorlar ayrıca 😊

Belediyeye bir sorun, yasak çünkü vandalizm diye cezai işlem yemeyin :KK70:

X