Saç Rengi ve Saç Boyama Çoğu kişinin ortak sorunu boyalı saç rengini açmak lütfen yardım:(

whitegold

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2012
420
2
bayanlar suan eminim benim gibi sorunu olan birçok kişi var saçlarımı en son kuaförde koyu çikolata kahveye boyattım ama siyah oldu resmen ve hiç yakışmadı yazda geldi canım çok sıkıldı kuaföre gitsem hemen orielle açıp boyayacak bende isdemiyorum bunu saçlarım yıpranmış ve ince telli isdediğim renkse 1 2 ton açığı karamel kumral gibi bi ton ama nasıl açıcam kararsızım palette yoğun açıcı var ama korkuyorum denemeye birde boyaların 10.0 gibi çok acık sarı yada açık küllü sarı renklerini 9 luk oksidanla boyasam tonunu kırabilirmiyim tecrübe sahipleri yazarsa sevinirim en azında boya açıcıya göre daha az zarar verir diye düşünüyorum suan diplerim açıldı şampuanıma elma sirkesi kattım baya bi renk attı ama gene koyu diplerim açık ortalara doğru koyu uçlar ve saçlarımın ense tarafındaki alt saçlarım nerdeyse koyu sarı bölge bölge açılmış ama taç kısmın koyu kaldı bana evde nasıl bir boyama işlemi gerçekleşdiricem yardım ederseniz çok memnun kalırım oksidasyonu lıp koyu yerlere sürüp bekletmeyi bile düşündüm kuaför 5 no ile boyadı bende palette naturals color 7.65 altın çikolata rengini seviyorum evdede var o tonlarda olsa kutudaki gibi akıncada dursa başka bişey isdemem :26::26::26:

$3838824176161.jpg

kimse saç rengini açmadı sanırım çok tuhaf herkesde sarı saçla dolaşıyo bir yardım edicek kimse yok sağolun genede çikolata kahve saça 8.1 açık küllü kumral boyayıp 2 kerede rengi oturttuklarını yazanlar vardı arattım bulamadım net olsun diye danışmak isdemişdim ama denesem daha çabuk sonuç alırım

kopkoyu saçlarımı açıcısız tek seferde açdım bi cesaret suan kumral bakır oldu 2.de tam renk oturur renkleri karışdırdım ve güzel sonuçlar elde attim sarı sarı parlıyor saçlarım açıcı kullananlar saçını boşa yıpratıp yakıyolar siyah hariç açıcı kullanmak mantıksız zaten 15 günde harika bir renge ulaşıcağıma eminim birde yıkandıkçada açılcak şimdi suan bile baya açıldı yıkadıkça altın sarısı olursa karışımların bazılarını koymucam

Son düzenleme:
açıcısız imkansız canım bak benimde konum var kızıldan sarıya döndüm yanma yıpranma sıfır :) palette fln kullanma ben morfose toz açıcı kullandım zaten sapsarıda istemediğine göre 10 dk bekletsen ki o bile çok hemen yıkayıp istediğin renge boyarsın saçını

açıcısız imkansız canım bak benimde konum var kızıldan sarıya döndüm yanma yıpranma sıfır :) palette fln kullanma ben morfose toz açıcı kullandım zaten sapsarıda istemediğine göre 10 dk bekletsen ki o bile çok hemen yıkayıp istediğin renge boyarsın saçını

evet canım zaten direk okumuşdum saçların çok güzel olmuş ama ben açıcısız yapdım saçlarımı şimdi açık altın karamel oldu açıcı kullanıpda boyayıp elde etmek isdediğim rengi zaten tek seferde boyayla yapdım yıpranma sıfır üstelik saçlarım pırıl pırıl oldu vede hacimli selective ve vital boyalar gerçekden harikaymış artık bunlardan devam

sözde koyu kahveye boyayıp siyah olan saçlarımı kumral tonlarına dönüştürmek için 9 luk oksidanla bakır kumrala boyamama ragmen açmadı rengini sonuç mu dipler açık uçlar koyu kahve

sözde koyu kahveye boyayıp siyah olan saçlarımı kumral tonlarına dönüştürmek için 9 luk oksidanla bakır kumrala boyamama ragmen açmadı rengini sonuç mu dipler açık uçlar koyu kahve

boyayı akıtmadan yapdıysanız açmayabilir üstelik bakır kumral açmaz renginizi ben 20 gün önce boyatmışdım ama hergün beyaz sabun sirkeli su mayonez v.s boya aksın diye yöntemler yapdım platin sarısı rengi boyadım ve karamele kadar açdı saçımı önce uçlar boyanıp 25 dk bekletip yada 30 dk en son dipleri 5 dk yı geçmeyecek şekilde boyadım renk eşitlendi merak ettiğim yıkadıkça renk açılırmı koyulurmu çözemedim daha dün boyadımda bir haftaya belli olur açılrsa rengim bidahakine direk kumral karamel boyarsam tam renk oturcakdır

boyayı akıtmadan yapdıysanız açmayabilir üstelik bakır kumral açmaz renginizi ben 20 gün önce boyatmışdım ama hergün beyaz sabun sirkeli su mayonez v.s boya aksın diye yöntemler yapdım platin sarısı rengi boyadım ve karamele kadar açdı saçımı önce uçlar boyanıp 25 dk bekletip yada 30 dk en son dipleri 5 dk yı geçmeyecek şekilde boyadım renk eşitlendi merak ettiğim yıkadıkça renk açılırmı koyulurmu çözemedim daha dün boyadımda bir haftaya belli olur açılrsa rengim bidahakine direk kumral karamel boyarsam tam renk oturcakdır

Merhaba 2 yil once bu islemi yapmissiniz ama bilgi verirseniz cok memnun olurum. Sacim ayni acik kestanenin (5 numara) akmis hali, 5 aydir boyamiyorum bayaa acildi ben kumral tonlarina getirmeye calisiyorum cunku bakir yapicam. Bir 2 ton acilsa yeter bana. Siz platin boyayla actim demissiniz. Hangi boya ve kac numara? Super acili sari serileri oluyor boyalarin 11.0, 12.0 numaralarla, bahsettiginiz bu mu? Yoksa 9.0, 10.0 numara gibi yine platin olup icinde ekstra acici olmayan normal sarilarla mi?

Canım
bana anlatır misin canım kızıl saçım var açmak istiyorum yanma yıpranma olur diyo çok korkuyorum 3aydır boya yapmıyorum ama kızıl hala yardım et lütfen cevap ver görürsen

X