Cok acil bakarmisiniz Uyuz hakkinda ?

1mrw

🧘‍♀️👨‍👩‍👦‍👦🐾
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
3.634
3.938
Kizlar uyuz tedavisi hakkinda bikac sey sormak istiyorum dun eczaneden aldigimiz karisim kreme basladim tüm evi sabaha kadar beyaz sirke karbonat ve en son klorakla sildim koltuklar dahil dip köse sonra tüm carsaflari havululari kiyafetleri 60 derecede yikadim suan havalandiriyorum giydirdiklerini yeni aldim dun uzerine yikayip oyle giydirdim eski kiyafetlerini giydirmiyorum gunde 3 kez soyuyorum komple degistiriyorum uzerini kremide ellerini yikadikca yeniliyorum sadece el ve dirseklere kadar baska yapmam gereken birsey varmi? Birde uyuz geciren arkadaslar kac gun surdu baska uyguladiginiz yöntemler oldumu yalvaririm akil fikir verin kafayi yemek uzereyim 😔 oğlum 22 aylik

Merhaba atlattınız mı ne durumdasınız benimde oğlum oldu 6 yaşında evde 4 aylık bebeğimiz var ona geçer diye çok korkuyorum

Üzerinizden çıkanları bi poşete koyup sanırım 2 gün açmadan ağzı kapalı bekletmeniz. Sonrasında yıkamanız sirkeli su dan ziyade buharla temizlik yapmanız daha iyi olabilir. Geçmiş olsun.

Posetleri en az 5 gün acmayin yikamanin disinda ütü yada kaynatma yada buzlukta 5 saat bekletme yapabilirsiniz, hergun Carsaflari degistirin ayrica vucudunuza tuz peeling yapin buda cok etkili bir yontem surup 15 dk bekleyin banyoda. Sirke sürün zerdecal süt için bol bol evi bol bol havalandirin gecmis olsun bizde 3 aydir ugrasiyoruz her yontemi.denedim fayda vermedi hala.mucadeledeyim ama tuza yeni başladım Rabbim kurtarsin hepimizi

Posetleri en az 5 gün acmayin yikamanin disinda ütü yada kaynatma yada buzlukta 5 saat bekletme yapabilirsiniz, hergun Carsaflari degistirin ayrica vucudunuza tuz peeling yapin buda cok etkili bir yontem surup 15 dk bekleyin banyoda. Sirke sürün zerdecal süt için bol bol evi bol bol havalandirin gecmis olsun bizde 3 aydir ugrasiyoruz her yontemi.denedim fayda vermedi hala.mucadeledeyim ama tuza yeni başladım Rabbim kurtarsin hepimizi
3 ayda neler kullandınız evdeki tüm aileye bulaştı mı.biz yarın oğluma eczanede yaptırdığımız kreme başlayacaz 3 gün sürüp 4. Gün hepimiz yıkanıp evi komple kapatıp köy evine cikacaz orda iyileşip bir hafta yada 10 gün sonra eve gelecez evde temizlenmiş olacak insanda yaşayabildiği için evde varsa evdekilerde olecek Allah’ım inşallah kurtuluruz bebeğimize geçmeden

X