Çöpü karistirip bebegimin yuzune dokundu

Bankta otururken annem yasinda bir kadın torununun bilmem bisbeyikaybolmuş.belki çöpe atmışlardır diye çöpe baktı elini sokup karıştırdı çöpü.benim bebegim de 8 aylik o gün hastaydi yanakları kizarmisti hasta mı diye geldi elini alnına koydu.dur dedim bebegi çektim tekrar dokundu çok sinirlendim kızdım ama iş işten geçti.guya bebegin ateşine bakıyor.o.pu.
Sizce bu kadın bunu özellikle mi yapti çöp kovası karıştırılıp bebek yüzü ellenir mi? Bebegime bir şey olur mu sizce bundan dolayı bugün 2.konum kusura bakmayın.
Bebeginizi bu kadar koruyamamak sizin suçunuz yüzü siz veriyorsunuz elaleme kusura bakmayın bazi seylerde tavır net olmali cevreniz net cok cahil cevrenizi değiştirin

Bankta otururken annem yasinda bir kadın torununun bilmem bisbeyikaybolmuş.belki çöpe atmışlardır diye çöpe baktı elini sokup karıştırdı çöpü.benim bebegim de 8 aylik o gün hastaydi yanakları kizarmisti hasta mı diye geldi elini alnına koydu.dur dedim bebegi çektim tekrar dokundu çok sinirlendim kızdım ama iş işten geçti.guya bebegin ateşine bakıyor.o.pu.
Sizce bu kadın bunu özellikle mi yapti çöp kovası karıştırılıp bebek yüzü ellenir mi? Bebegime bir şey olur mu sizce bundan dolayı bugün 2.konum kusura bakmayın.
Ya niye insanlar baskasinin bebegini sever ki. Hele ki dokunarak. Tanimadigimiz kisiler benim yuz ifademden acikca anlayip yaklasmiyorlar bebege.

sen bir annesin aslan kesilmen lazım böyle durumlarda ben çok kızardım ki bence siz sohbete ve yahut telefona dalıp unutuyorsunuz çoçukları satır aralarında eksiklikler var sizde ve kaç oluyor benzer durumlarınız yazık gunah

Benimde 7 aylık bebeğime markette 3-4 yaşında çocuk gelip yüzünü sıktı uzaktan sev olur mu dedim uyarmama rağmen bi daha yaptı annesi de bir şey demiyordu ama yapacak bişey yok işte olabiliyor

X