cosmo Shaggy halı (resimli )

arzutr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
471
9
47
tip olarak cosmo diye adlandırılan bu shaggy halılar hakkında ne diyosunuz. başka başka markaların üretimi var. ama sonuçta ürün bu. resimde açıklamada ilave edicem şimdi. yorumlarınızı bekliyorum.

BU HALILARIN COSMO DEDİĞİMİZ İPLERİ NANO TEKNOLOJİ İLE EN SON TEKNOLOJİK
TEZGAHLARDA DOKUNMUŞTUR.
HER ZAMAN DİK ŞEKİLDE DURARAK,
HİÇBİR ZAMAN İPLERİNDE YATMA-YATIŞMA YAPMAZ. KALİTELİ VE HAVALI GÖRÜNTÜSÜNDEN HİÇ BİR ZAMAN BİRŞEY KAYBETMEZ

URL=http://img814.imageshack.us/i/cosmoshaggy80x300cmsokf.jpg/]
cosmoshaggy80x300cmsokf.jpg
[/URL]

Uploaded with </noscript>

Uploaded with ImageShack.us
<script src='http://img695.imageshack.us/shareable/?i=cosmoshaggysiyahkirmizi.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Bu halıların süpürge ile süprülmesini merak ediyorum ben

benim halılarım hep böyle düz yeri yok mutfak dahil...:KK9: süpürmesi çok kolay sanıldığı gibi değil...bayılıyorum halılarıma görende hayran kalıyor ......ben çok memnunum...:KK71:

Benimde tüm evim bu halılardan mutfak da dahil ve bende çok memnunum. Üstelik şimdi moda bu halılar ve çok şık duruyorlar .:KK42:

ay kızlar içime su serptiniz.kafaya taktım alacam illaki ama hanımlar öleşeyler yazmışlarki korktum yaa. 2 aydaçöpe atan bile varmış. aslında normal el halılarıda süpürerek iyi temizlenmiyor. bende el halısı var salonumda. yıllar önce 1 milyara almıştım tek parça halıyı . bakınca temizgörünsede halı yıkamayla ayda bir çektiğim zaman içinden çıkan çamrlu suya inanamıyorm. sanırım bu halıların adı çıkmış 90 a inmez 80 e durumu var.

kızlar bende kaç kez shaggy halı almaya niyetlendim. baktım bu bölümde hemen hemen herkes halıyla ilgili olumsuz şeyler yazmış. bende vazgeçtim gittim normal halı aldım. ama yinede shaggy görünce dayanamıyorum çok beğeniyorum. koridora yolluk araştırıyorum heralde dayanamıcam shaggy türünden alıcam :87:

bunlar o bildiğimiz sıradan shaggy halılardan değil. nası desem sanki kablo gibi duruyolar. dik ve kalın. ama yumuşak vede parlak. muhteşem görünüyolar. yatma yapışma olmaınca temizlemeside kolay olur gibi geldi bana. zaten ben 3 parça yolluk düşünüyorum bunları. hani kırıntıdan muhtelif döküntüden daha arınmış bir bölümdür ya hol.

arzu şahane halıları aldın mı.bunlar ne marja ve ortalama kaç lira bende almak istiyorum:KK71:

yok cnm almadım. gittigidiyorda çok ucuza bulabilirsin. fakat ben el halısı satan bir mağzada pahalıya görmüşrtüm. . 80/1,5 gibisi 120 liraydı ve muhteşemdi. ama geçen gün ucuz bir mağzada yarı fiyatına gördüklerim son derece kalitesizlerdi. gg dekilerde muhtemelen düşük kalitede olanlardır. görmeden almamak gerekiyor.

ben de bunlardan var oturma odamda ve koridorumda olmak üzere 4 tane. çok memnunum. arasına bişeyler sıkışmıyor. çünkü sık değil tüyler olsa da çıkıyor zaten. fakat benim 3 tanesinin hala dik tüyleri bir tanesinin ise yattı süper tutunca düzeliyor sonra yine yatıyor

bu halıları nereden bulabiliriz
1-2 gün içinde almak istiyorum çok güzeller bence

X