Daha önce bununla karşılaşan var mı bozuk test mi ?

yna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
7
2
27
Bugün test yaptım fakat 2 testte böyle çıktı bozuk mu sizce daha önce bununla karşılaşan var mı bu ay 3 gün erken regl oldum ve 2 gün bile sürmedi üstüne görmüş olabilirsin test yap dediler yaptım ama böyle çıktı 1 haftadır gögüs ortamın hizasından 3 parmak aşağısı sanki yumruk yiyormuşum gibi acıyor
1000008382.jpg

Bence fazla tuttuğunuz için akmış tekrar deneyin ama normal kaset test yada kan testi verin direkt

Bence fazla tuttuğunuz için akmış tekrar deneyin ama normal kaset test yada kan testi verin direkt
2 tane test yaptım birini fazla tuttum diğeri 2 dakika falan ama ikisi de böyle çıktı yaşadığım ülkede kadın doğum ve jinekologlar sigortaya girmiyor maalesef çok ücretli o yüzden sürekli gidemiyorum :KK43:

O zaman biraz bekleyin kaset test alın tekrar ve kanamaniz nasıl oldu parça var mıydı yoksa pembe veya kahverengi tonlarında mıydı damla damla gelir o da

O zaman biraz bekleyin kaset test alın tekrar ve kanamaniz nasıl oldu parça var mıydı yoksa pembe veya kahverengi tonlarında mıydı damla damla gelir o da
Dün çok az damla şeklinde kanama geldi başkada olmadı 1 hafta daha bekleyip bir test daha yapacağım sanırım

Dün çok az damla şeklinde kanama geldi başkada olmadı 1 hafta daha bekleyip bir test daha yapacağım sanırım
Evet zaten üstüne görme yasadiysaniz yani yerlesme kanaması hemen çıkmıyor 1 hafta sonra çıkar

X