Dayanma sınırımın son kademelerindeyim...

Puchi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
123
0
sürekli onu düsünüyorum.hic aklımdan cıkmıyo.yüzü,sesi,sinirlendigi zamanki -bayıldıgım- hali,herseyi...sadece sewgilim degil bagımlılıgım olmus yeni yeni farkediyorum.
ugruna gururumu,aklımı,kimi zaman adaletimi hiçe saydıgım hayatıma girisi süreli kalbime girisi ani ve zamansız olan şahıs...
bazen düsünüyorum onu neden sewdigimi..hala tam bi cwp bulabilmis degilim aslında cok benzememize ragmen coook da farklıyız.bukadar zmndan snra ne düsündügünü hala tam olarak kestiremedigim (kiii herkesin düsünce yapısını hemen cözerim) güler diye düsündügüm bazı seyleri anlattıgımda beni tersleyebilen, yeri geldiginde keci kadar inatcı, bazen cocuk kadar saf ama herzaman baba gibi güwenli,koruyucu..bana askım kelimesini sewdiricek hatta kullandıracak kadar icten söylemesi ...güzel bi laf ettiginde (aslında utancımdan ama o odunlugumdan sanıyo) dalgaya alısıma bozulusu.....daha cok sey war kelimelere dökemedigim.aslında yazarım ama kafamdaki agırlık bunları örtüyo.
nası bu duruma geldik ! saskınım.daha dün cok mutluydumm düsünüyorum düsünüyorum hafızamın derinliklerinde sıkıldıgı anı bulabilmek icin büyük bi ugras weriyorum aklıma bikac ipucu düsüncesi geliyo ama emin olamıyorum kendi tezlerimi kendim cürütüyorum.
her ne olursa olsun tek bildigim sey onu cok özledigim........
ama ilk adımı atan ben olmicamm kesin kararlıyım artık dönemem sözmden. mafoldumben

Ayrıldınızmı çok severken nasıl oldu tam olara kaydınlanamadım ben sorununuzu daha açık yazarsanız daha net cevaplar alırsınız

aşk acısı zordur ama acının dozaşının azıcık düşmesını bekle, o zman mantıklı duşunmeye başlayacaksın. geçecek emın ol tatlım. sevgıler

ya o aramazsa ne olacak aramıyacan mı bunu merak edıyorum cunku dun aynı seyı ılıskımde yasadım cok yersız anlamsız bır sebep ıcın kavga ettık yanı ben ettım o sustu herzamankı gıbı ve ona ıyıce dusunmesıne karar vermesını soyledım zavvalı askım anlamadı bıle neyı dusunecegını ne karar verecegını dun geceden berı aramadım ve aramayacam da onun aramasını bekleyecem :KK43: bazenlerı kendıme sasıyorum bu trıpler cok sacma gelıyor ama kendıme engel olamıyorum ıste ...bırde haftaya aılesıyle tanısacaktım sımdı halımıze bak kasımda soz hayallerı kuralken

yaa inanırmısınız biz erkeklere laf söylüyoruz ama biz hastayız yaa! enazından kendim icin bunu söyleyeblirm..3gune önce sewgilim bni 2 gun ihmal etti paranoyası yasadım ama kriz seklinde geldi herseyi battı herseyinde bisey aradım büyütttüm büyüttüm (tabi farkında degilimmm)snra madem o yazmıyo bnde yazmam dedm 2 gun bsey yazmadm oda yazmadı ama!neyse 2.gunun sonunda bna ayrılık msjı attı ayrıldık.2gun sebepsiz olarak bsey yazmamama cok bozulms sebep bu.nyse bn tabi yıkıldm belli etmedm ona karsı tmm btirelm ddm ama asabilestm falan.aksam aradı konustuk bna ders wermk icin böyle bisey yapms nyse ayrılmadık ama baya bi tartıstık o bni ihmal etmedigini falan söyledi (ama yok kesinlikle bna askım falan demeyi bırakmıstı bn yaznca cwp falan atıyodu bnm sinirim yersiz degil yani bunuda yogun olusuna bagladı isi gücü oluyomus falan gerci tatilde ne isi war orasıda karambol de neyse...)sewgmden süphe etme falan dedi.tam böyle biyere waramadık aramız limoniii suan.bide en cok üzüldgm sey bunla ayrlmsken bn msjlarını kuzene atıodm buna attm yanlslkla ona ck snrlenms sen özelimizi nası baskasna acrsn die sna bda msj atmıcam ararım gun icnde dedi.ama bakın saat 5.30 ses yok.ztn bisüredr ayrı sehrlerdeyz msj da yok iliskimiz nası yürücek bn blmiyorummm cnm cok skkın nası eski mutlu halimize dönücez bna olan sewgisinde illaki azalma olmstur off inanılmaz mutsuzum..

sürekli onu düsünüyorum.hic aklımdan cıkmıyo.yüzü,sesi,sinirlendigi zamanki -bayıldıgım- hali,herseyi...sadece sewgilim degil bagımlılıgım olmus yeni yeni farkediyorum.
ugruna gururumu,aklımı,kimi zaman adaletimi hiçe saydıgım hayatıma girisi süreli kalbime girisi ani ve zamansız olan şahıs...
bazen düsünüyorum onu neden sewdigimi..hala tam bi cwp bulabilmis degilim aslında cok benzememize ragmen coook da farklıyız.bukadar zmndan snra ne düsündügünü hala tam olarak kestiremedigim (kiii herkesin düsünce yapısını hemen cözerim) güler diye düsündügüm bazı seyleri anlattıgımda beni tersleyebilen, yeri geldiginde keci kadar inatcı, bazen cocuk kadar saf ama herzaman baba gibi güwenli,koruyucu..bana askım kelimesini sewdiricek hatta kullandıracak kadar icten söylemesi ...güzel bi laf ettiginde (aslında utancımdan ama o odunlugumdan sanıyo) dalgaya alısıma bozulusu.....daha cok sey war kelimelere dökemedigim.aslında yazarım ama kafamdaki agırlık bunları örtüyo.
nası bu duruma geldik ! saskınım.daha dün cok mutluydumm düsünüyorum düsünüyorum hafızamın derinliklerinde sıkıldıgı anı bulabilmek icin büyük bi ugras weriyorum aklıma bikac ipucu düsüncesi geliyo ama emin olamıyorum kendi tezlerimi kendim cürütüyorum.
her ne olursa olsun tek bildigim sey onu cok özledigim........
ama ilk adımı atan ben olmicamm kesin kararlıyım artık dönemem sözmden. mafoldumben

aynı ben nasılda gördüm kendimi sende.. uğraşmaya değmez diycem diyemiyorum çünkü bende böyleyim.. istediğimiz cok fazla şeyler değil biraz ilgi.. okadar değişik ki hiçbir anı diğerine tutmuyo paranoyak oldum onunla uğraşırken kilo verdim.ailemi karşıma aldım yeri geldi ama o hiçbişeyi anlamıyo odun gibi..sürekli benim bişeler söylememle yapıyo nereye kadar dayanıcam ,dayanırım gerçekten bilmiyorum..

X