Days Comfort Gebelik Testi

cansuu00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
2
1
21
Arkadaşlar reglim 20 gün kadar gecikti. Son ilişkimin üstünden de yaklaşık 1 ay geçti. 2 gün aralıklı yaptığım 2 gebelik testinde tek çizgi ama bugün yaptığım gebelik testinde (üstteki) beyaz bir çizgi var. Daha önce gebelik testi yapmamıştım ama bu beyazimsi çizgi ne anlama geliyor?

Eklentiler

• IMG-20240306-WA0004.jpg
    IMG-20240306-WA0004.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 78
Arkadaşlar reglim 20 gün kadar gecikti. Son ilişkimin üstünden de yaklaşık 1 ay geçti. 2 gün aralıklı yaptığım 2 gebelik testinde tek çizgi ama bugün yaptığım gebelik testinde (üstteki) beyaz bir çizgi var. Daha önce gebelik testi yapmamıştım ama bu beyazimsi çizgi ne anlama geliyor?
Test bozuk olabilir canım ben 2. Çizgi göremedim 20 gün gecikmiş kan testi verirsen çıkar geç döllenme olsa bile kanda düşükte olsa belli olur

Ya şimdi şöyle bi durum var 1 ay önceki en son ilişkim ya tamamen korunmaliydi ya da ilk baş kısmı korunmasiz geri kalani tamami korunarak oldu. Yani hamile olmam baya düşük bir ihtimal. Stresli zamanlarda daha önce de 1 2 hafta gecikirdi yine cok zor ve stresli zamanlardan geçiyorum ama 3 hafta gecikmemişti hiç. Tek düşüncem korunmam ve 1 ay geçmiş olmasina rağmen 2 testin de tek çizgi çıkması. Yani BetaHcg az da olamaz kanda aletin tespit edemeyecegi kadar. Sanırım kan testine gideceğim ama sizce hamile olmam olası bir ihtimal mi?

X