Cilt Bakımı Ürünleri Derminix Selülit Kremi şikayet ; hızlı etkili saç döker, vücudunuz kıllanır

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

koydehayatvar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
16
8
Tavsiye olarak denemek istediğim ama sonrasında bağımlı olduğum en sevdiğim kremim🥰 doğum yapalı 5 ay oldu. Aldığım kilolar sonrası bacaklarım selülitle doldu malum. Spora da vakit ayıramıyorum bari krem kullanayım dedim iyi ki öyle yapmışım. Akşamları duştan sonra masaj yaparak sürüp yatıyorum.
Önce soğukluk hissi, bir süre sonra sıcaklık hissi veriyor. 4 hafta sonra baktım selulitlerde azalma başlayınca evde müzikle hafif hareketli spora başladım etkisi daha da hızlandı.

Gram gram erirken 🫠 selülitlerde azaldı cook şükür. İlk kez böyle bir krem denedim hüsrana uğramadığım için de ayrıca mutluyum

1000014000.jpg

Eklentiler

• 1000014000.jpg
    1000014000.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 10
Bende masaj fırçası vardı eskiden almıştım onunla kullansam olur mu acaba ?

Selülit kelimesinden Bile nefret ediyorum kendisini göresim dahi yok 😒 fırça gibi bir aparatla da kullanılır tabii. Kremin kıvamı çok güzel hemen de emilir.

Kurtulacağız inşallah bu selülitten😌 sen yine başardın sayılır ben ne yapayım yeni başlayacağım 🤦‍♀️

bir de bu markanın saç maskesini aldığım mağaza selülit kremi gelecek demişti. Dün sordum hala gelmemiş birkaç güne gelir dediler. Onlari beklemeyip izmirde nereden bulabilirim daha onu araştıracagim

Internette var ama kozmetik mağazasından alınca hediye, indirim vs oluyor o yüzden önceliğim mağazadan yana ☺️

Çok sevindim 😀 fotoğraf atar mısın kıvamı nasıl? Seninde önce sogutup sonra ısıtıyor mu etkisi???

Bugün eve gelince kullanacağım inşallah ambalajı daha açmadım ☕️ akşam yüklerim resmini ☺️

Bende masaj fırçası vardı eskiden almıştım onunla kullansam olur mu acaba ?

Selülit kelimesinden Bile nefret ediyorum kendisini göresim dahi yok 😒 fırça gibi bir aparatla da kullanılır tabii. Kremin kıvamı çok güzel hemen de emilir.

lan oğlum ayıkın ayık....

siz ne tür bir manyaksınız lan?

3 tane vıcık krem satacağım diye bu numaralara ne gerek var?

X