Dermo Epila Kullanan Var mı?

nikitasu

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
120
0
41
"Dermo Epila; tüy dökücü ve tüy azaltıcı kremden oluşan, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan bir bakım setidir. Dermo epila tüy azaltıcı kremi 45 gün boyunca düzenli olarak kullanarak istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. 45 günün sonunda tamamen tüysüz ve pürüzsüz bir cilde kavuşacak ve bir daha herhangi bir epilasyon yöntemi kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Bir nanoteknoloji ürünü olan Dermo Epila, cildinize bakım yaparak, istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok etmenin yanı sıra; aynı zamanda daha yumuşak ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.
Dermo Epila ile birlikte gelen tüy dökücü kremle, işlem yapmak istediğiniz bölgeyi temizledikten sonraki gün, Dermo Epila tüy azaltıcı kremi 45 gün boyunca günde iki kere masaj yaparak uygulayın. Sonuca siz de inanamayacaksınız! -Kıllar tercih edilen bir yöntemle yada epila set içeriğindeki tüy dökücü krem ile kökünden alınır ve kıllardan temizlenen bölge iyice yıkanır.
-Temizlenen bölgeye dermo epila tüy azaltıcı krem aşağıdan yukarı doğru 1 dakika masaj yapılarak sürülür.
-Bu aşamadan sonra kıllar tekrar ağda yapılacak seviyeye gelene kadar krem kullanılmaya devam edilir ve her akşam yatmadan önce cilde sürülerek 2. aşama tekrarlanır.
-45 ila 60 günün sonunda kılların %90 oranda yok olduğuna şahit olucaksınız . "

Sitesinde bu bilgilere ulaştım ama artık hiç bir şeye inancım kalmadı.:KK43: O yüzden kullanan varsa yorum alabilir miyim kızlar?:44:
(bu arada daha önce bu konu açıldı mı bilmiyorum baktım ama göremedim açıldıysa kusura bakmayın)

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan hiç yok mu? Eğer bunlar yalansa nasıl bu şekilde iddiada bulunabiliyorlar?TV de de birkaç tüy dökücü krem çıkmaya başladı onlar da 3 uygulamada ömürlük yok ettiklerini iddia ediyorlar, ama öyle olsa bütün lazerciler iflas eder. ve tüylü kimse kalmaz heralde...

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan hiç yok mu? Eğer bunlar yalansa nasıl bu şekilde iddiada bulunabiliyorlar?TV de de birkaç tüy dökücü krem çıkmaya başladı onlar da 3 uygulamada ömürlük yok ettiklerini iddia ediyorlar, ama öyle olsa bütün lazerciler iflas eder. ve tüylü kimse kalmaz heralde...

dogru soluyosun nikitasu cum bende kullanan hatta ürünü tanıyana hic rastlamadım en ufak bi bilgi alınca yazıcam merak ıcerısınde takıp etmekeyım ama ıcın rahat olsun henüz ürün tanınmıyo malesef utanç bi konu işte önüne gelenede soramıyosun ki :KK17:

arkadaşlar deneyen var mı? ben sipariş vermeyi düşünüyorum. lazerde her türlü yağlara kremlere kadar herşeyi denemiş hiç birinden kesin sonuç alamamış biriyim. hala mı akıllanmadın diyenler olabilir ama kaybedecek çok bir şey göremiyorum. nelere ne paralar verdik bu kıl tüy meseleleri yüzünden.

ürünü internetten aldım bırakın azaltmayı tüy dökücüsü tüyleri dökmüyor bile.4 gündür iade etmek için uğraşıyorum ama tamam diyenler telefona çıkmıyor.alırken iyi düşünün.

benım de kardesım duymus abla arastırır mısın benım ıcın dedı. sırt bolgesı falan cok tuylu. lazer ıstemıyor bunu kullanmayı dusunmus ama kımse bılmıyor bır bılgı hakkında bu derma epila nın. bılgısı olan varsa paylasabılır mı acaba ?

çok geç bir cevap oldu ama dermo epilayı geçen sene (2014 ) annem almıştım rutin kullanamadığı için bana verdi ben kullandım bacak bölgemde bir haftada resmen farketttim iş yoğunluğum nedeniyle ağdadann sonra gün aşırı blki 3 belki 4 kere sürdüm bacağımda yer yer hiç tüy yok hatta arkadaşlarım tüy çıkmayan yerlerde normalde de tüy olmadığını sandılar. rutin kullansaydım belkide çok iyi sonuç alacaktım 3-4 kere kullanmama rağmen bir yıldır hiç çıkmıyor .. elimdeki tüpü taşınırken kaybettim şimdi sipariş vermek istedim ama üretici firma üretmiyhormuş ödemeyi peşin yaptım bilsem ödeme yapmazdım .. tek pişmanlığım bu .. üründen gayet memnun kaldım..Madem dermo epila üretilmiyr başka markadan memnun kalan var mı onu kullanayım..

X