Devlette labioplasti islemini hangi doktorlar yapıyor acaba?

Beybi05

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
504
126
31
Merhaba kızlar. Ben labioplasti islemi yaptırdım burada da konu açmıştım. Ama hic memnun kalmadım. Doktorumdan da yaptigi islemden de. Asiri kötü oldu. Fakat duzelttirmek istesem bile ucretler cok cok artmış. En ucuzu 35 bin tl falan olmuş. Benim bu kadar verecek gücüm olsa zaten önceden bu islemi yaptırdığım doktoru tercih etmemis olurdum :KK43: ama malesef zorlasam anca bu ucretin yarısı kadar odeme yapabilirim o da borcla krediyle falan. Ne yapacağımı şaşırdım. Bakip bakip ağlıyorum desem yalan olmaz. Maddi ve manevi bosuna islem yaptırmış oldum cok üzülüyorum. Belki devlette ucretsiz duzelttirme sansim olur diye düşündüm. Bilgisi olan var mi? Isim verebilecek olan varsa cok sevinirim.

Merhabalar, konudan bağımsız bir soru olacak ama ne açıdan memnun kalmadınız acaba? Ben de amrliyat kararı verdim, ücret de dediğiniz 35 civarı bilinen bir doktor ancak yine de çok tedirginim pişman olur muyum memnun kalır mıyım diye. Sizin memnuniyetsizlik sebebiniz doktordan kaynaklı olarak neydi acaba?

Görüntü hic guzel degil. Eşitsizlik var. Ic dudaklardan birinde bi parca var uzun duruyor disaridan belli oluyor. Diger taraf daha düz ve kisa. Ic dudaklar boyle dümdüz inmiyor parca parca dalgali duruyor. Klitorisin yanlarindan ve üstünden deri az alınmış hala katlantili duruyor. Say say bitmez anlayacaginiz :) buna karşılık doktorum nasil baktığını bilemem dedi gecti. Yani benden kaynaklı olabilirmis bu durum. Enfeksiyon ya da kanama problemim olmadi kötü baksam bunlar olurdu ama seklini etkileyecek kadar nasil kötü baktim anlamiyorum :) bana ilk halini yani ödemli halini atip gayet iyiydi dedi halbuki kusurlari ödem gizler. Ödem indikce sorunlar ortaya cikar. Sisken anlasilmiyor ki bisey indikce ortaya çıktı. Doktor secimi cok cok önemli. Basta cok ilimli tatli dilli oluyorlar. Ne sorsaniz cevapliyorlar ama sonra görüldü atiyorlar :)

Merhaba derya öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de İstanbul'da yaşıyorum ve burada doktor bakıyorum devletten doktor bakıyorsun ama benim sorduğumda devlette iç dudak yapıyoruz ve klitoris karmaşık ve riskli olduğu için ona dokunamıyoruz demişti kendi doktorum. Belki şartlar değişmiştir yada yapan doktor vardır. Benim bi sorum olacaktı önceki doktorundan memnun kalmamışsın ben de araştırma içindeyim denk gelmek istemem doktorun ismini özelden yazabilir misin

Merhaba derya öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de İstanbul'da yaşıyorum ve burada doktor bakıyorum devletten doktor bakıyorsun ama benim sorduğumda devlette iç dudak yapıyoruz ve klitoris karmaşık ve riskli olduğu için ona dokunamıyoruz demişti kendi doktorum. Belki şartlar değişmiştir yada yapan doktor vardır. Benim bi sorum olacaktı önceki doktorundan memnun kalmamışsın ben de araştırma içindeyim denk gelmek istemem doktorun ismini özelden yazabilir misin
Tabiki yazarım. Ben de bi kac konu gördüm hem labioplasti hem hudoplasti yaptirdim devlette diye ondan bi arastirayim dedim. Ozelde yaptirmak icin fiyat aldim bi kac doktordan 35 bin ve yukarısı malesef. O kadar fazla ki ne olacak böyle bilemiyorum :KK43:

Teşekkürler yanıt için. Malesef doktorların fiyatları bu şekilde baktığınızda bi malzeme de kullanmıyolar daha uygun yapsalar daha çok müşteri geleceği için daha çok kazanacaklar aslında ama biz de hem ödediğimiz ücretten yana mağdur oluyoruz bi de işlemin sonucu kötü olunca inanılmaz etkiliyor insanı. Devlette her iki operasyonu yapan doktoru bulduğunuzda sizde buradan isim paylaşabilir misiniz rica etsem. Böyle bi durum varsa bizlerde yararlanalım

Görüntü hic guzel degil. Eşitsizlik var. Ic dudaklardan birinde bi parca var uzun duruyor disaridan belli oluyor. Diger taraf daha düz ve kisa. Ic dudaklar boyle dümdüz inmiyor parca parca dalgali duruyor. Klitorisin yanlarindan ve üstünden deri az alınmış hala katlantili duruyor. Say say bitmez anlayacaginiz :) buna karşılık doktorum nasil baktığını bilemem dedi gecti. Yani benden kaynaklı olabilirmis bu durum. Enfeksiyon ya da kanama problemim olmadi kötü baksam bunlar olurdu ama seklini etkileyecek kadar nasil kötü baktim anlamiyorum :) bana ilk halini yani ödemli halini atip gayet iyiydi dedi halbuki kusurlari ödem gizler. Ödem indikce sorunlar ortaya cikar. Sisken anlasilmiyor ki bisey indikce ortaya çıktı. Doktor secimi cok cok önemli. Basta cok ilimli tatli dilli oluyorlar. Ne sorsaniz cevapliyorlar ama sonra görüldü atiyorlar :)
Doktorunuzun adını özelden yazabilir misiniz? Ben de araştırıyorum. Denk gelmek istemem

X