Diyet yaparken daha fazla kilo alanlar😂🤭

ayperipekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
101
41
37
Merhaba arkadaşlar geçmişte de kilo sıkıntılarım oldu kiloyu kafama takmayi bıraktığım süreçte kendiliğimden verdim(bu başka biseye odaklanma yeni bir iş vs gibi durumlarda oldu)1.63 boyundayım 58 kilo ile ikiz gebelik yaşadım..baya fazla kilo aldım doğumdan sonra çocukların kuveze girme telaşı falan 62 kiloya çat diye düştüm.hersey yoluna girdiğinde kalan dört kiloyu da vereyim takintisina girdim ne uykudan uyanıp yemek yeme ayaklarım son buldu ne bütün diyetisyen sayfaları diyet çeşitlerini takip etmem son buldu..ketojenik diyet vs hepsini denedim ve sonuç 65 kilo.3 kilo aldım evde çocuklarla olduğum için odaklanmaktan da vazgeçemiyorum.bugun itibari ile takip ettiğim sayfalari sildim.ben aklına yemek yemek gelmeyen bir insanken diyette olduğum sürece yemek odaklı oluyorum sanırım.artik çok bunaldım eve her üç günde bir farklı bir diyet uygulicam diye malzeme almaktan maddi de zarari dokundu l.istemedigim şeyleri yemeye çalışıp tatminsizlik duygusu yaşıyorum saniyorum.Artik hiçbir diyet cesiti yapmamaya sadece az yemeğe odaklandim(aslında yine bir odaklanma söz konusu🙄) bu arada herkes şekeri bırakınca kilo verir ben bıraktığımda da almıştım.muhtemelen daha sık acıkma yaşadım..şimdi bura da diyette olmadan günlük tutacağım ve kendimi dinleyip canim ne istiyosa yiyeceğim belki böyle açlık krizlerinin önüne geçmiş olurum🙄

Omad şeklinde beslenmeye geçmeyi planlıyorum umarım başarabilirim..
Bugün bir karnıyarık üç kaşık bulgur pilavı üç kaşık patates salatası bir dilim ekmek yoğurt bir parça bitter çikolata ile günü kapattım..yarına kadar sadece çay kahve su tuketmeyi planlıyorum

X