Diyetisyen Muhammed Tuzcu ya giden var mı?

Nevbaharim

Yepyeni bi hayatin serefine..
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2010
996
1.878
Merhaba arkadaşlar.aranızda diyetisyen tavsiyesi kullanıcı adıyla hizmet veren Lüleburgaz da muayenehanesi olan diyetisyen Muhammed Tuzcuya giden var mı? hücresel beslenme ile kilo verdiriyormuş.gitmeyi düşünüyorum fakat deneyimi olan ya da giden varsa akıl ve tavsiye almak isterim.

Merhaba arkadaşlar.aranızda diyetisyen tavsiyesi kullanıcı adıyla hizmet veren Lüleburgaz da muayenehanesi olan diyetisyen Muhammed Tuzcuya giden var mı? hücresel beslenme ile kilo verdiriyormuş.gitmeyi düşünüyorum fakat deneyimi olan ya da giden varsa akıl ve tavsiye almak isterim.
Merhaba,
Bende Instagram'da karşılaştım. Muhammed Bey'e gittiniz mi? Merak ettim hücresel beslenmeyle ilgili çalışmasını

online diyetine başladım, bugün 3. günüm. bakalım ümidim var, dediklerini harfi harfine uygulayacağım. fakat başka türlü değerlendirme için henüz erken

merhaba Muhammed bey le nasıl gidiyor ? işe yaradımı nasıl bir liste verdi basit bir şekilde anlatabilir misiniz?

4. haftamdayım. toplam 5.3 kilo verdim. işe yarıyor tabi de açlık yoruyor. listeleri kişiden kişiye değişiyor. çevremde yapan arkadaşlarım var onların listeleri farklı benimki farklı.

öncelikle herkese merhaba demek istiyorum. ben 2015 haziran 70 kilo hamile ıken 102 kılo ıle doğum yaptım. 97 kılo ılen dıyetısyene gittim ve 85 e dustum tabı takıldım kaldım bu kıloda artık cok caresızdım sonra muhammed tuzcu ıle tanıştım. on line 2 ayda sadece yağdan 10 kilo verdım ınanılmaz bır ınsan. herkese 20 kilo gıbı durduğunu soyledı cunkı yagdan verıyosunuz . bir bes kilo da dıyetı bırakınca gıttı ve yemeye başlayınca kılo almadım 70 e dustum. bir yıl sonra su donem hep evde olduğum ıcın ve yemeyı abarttığım ıcın cıps cıkolata hamur 4 kılo aldım ama 2 ayda dıyebılırım. simdi tekrar muhammed beyın lıstesıne başladım umarım 2 ayda dayanır 60 lara duserım. puf nokta haftanın uc gunu kahvaltıda meyve yemek ve probıyotık kullanımı ıslenmemıs gıda sıfır glüten.

Hücresel beslenmeyi ilk defa duyuyorum. Belki liste paylaşılmaz ama en azından bir günlük paylaşsanız aşağı yukarı bilgi edinsek.

online diyetine başladım, bugün 3. günüm. bakalım ümidim var, dediklerini harfi harfine uygulayacağım. fakat başka türlü değerlendirme için henüz erken
Listeyi paylaşmanız mümkün mü acaba?
Birde ücret ne kadar? İlkk defa araştırdım yarın arayacağım bende ama bu aralar iş yerimdeki ödemeler çok sıkıntılı alabilir miyim bilmşyorum

Bir arkadasım gitmişti ve memnun kalmıstı gectigimiz zamanlarda. Yaklasık 15 kilo verdi

Ben yaptım o hatayı sizler yapmayın arkadaşlar. Bildiğiniz aç kalıyorsunuz. Kaçamak asla yok. Esneklik sıfır. Canım bişey istedi yiyeyim de onu dengeleyelim felan yok.
aşırı düşük kalorili listeler veriyor. Bırakın hücrelerinizin beslenmesini, açlıktan ölüyor hücreleriniz.
Size tavsiyem uzak durun. Normal diyetisyenlere gidip güzel güzel diyetinizi yapın.

Ben Online diyet aldım. Ben ettim siz etmeyin kızlar. Çok düşük kalorili listeler veriyor. Aç kalıyorsunuz. Canınız bir şey istediğinde onu yiyeyim de dengeleyelim diye bişey yok. Sabah kahvaltısı yok, meyve yiyorsunuz onun yerine. Hem de ekşi elma yiyorsunuz mideniz mahvoluyor.
ayrıca da öyle paylaştığı gibi çok kilo veremedim ben birebir uygulamama rağmen. Ayda 5 kilo verdim. Bu kiloyu normal diyetle de verebilirsiniz.
Benim size tavsiyem gitmeyin. Uzak durun.

BEN YAPTIM O HATAYI SİZ YAPMAYIN. Hücresel beslenme denen şeyin uydurma olduğunu düşünüyorum. Hem normal paketini aldım hem de takipli paketini aldım. Gerçekten kendi takip ettiğinden şüpheliyim. Takipli paket olduğu için bayağı yüksek fiyat ödüyoruz ama mesajlara saatler sonra dönüş oluyordu. HÜCRESEL BESLENME DİYE İNSANI AÇ BIRAKIYOR. O KADAR AÇ KALMAYA ZATEN ZAYIFLARSINIZ. ÖNEMLİ OLAN ŞEY VERİLEN KİLONUN KALICILIĞI. GLÜTEN YOK ET YOK SÜT ÜRÜNÜ YOK. Danışanlarına kalıcı bir yaşam tarzı sunamadığı için verilen kilolar da kalıcı olmuyor. Verdiği diyet listeleri o kadar kısıtlı ki diyeti bırakır bırakmaz karbonhidrata saldırı başlıyor. ASLA TERCİH EDİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM BİR DİYETİSYEN. Üstelik de ortalamanın üstünde ücreti var.

Gereksiz pahalı ve aç geziyorsunuz bı kere kahvaltı ve süt ürünlerini tamamen unutun.su tutuyor öd m diye zeytin bile vermedi

X