Doğal yolla göğüs küçültme

yagmur damlasii

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
346
91
25
Kızlar ben kapalı biriyim ve göğüslerim büyük beni çok rahatsız ediyor ameliyat da olmak istemiyorum doğal yolla küçültme ihtimalim var mı sizce bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Doğal yollarla anca işte yaşlanınca içini çeker büzüşür. Büyük memenin dert olacağını hiç düşünmemiştim bu yaşıma kadar.

Yaa 😂 sende mi aynı dertten muzdaripsin gülüyorum ama bakma o kadar rahatsızım ki sutyenle kendime baktığımda o ozguvensizlik çok kötü 25 yaşındayim ama güzel sutyenler kullanıp kendimi iyi hissedemiyorum
Bizim için güzel sütyen yoktur, toparlayıcı vardır:)) benim de aynı sorunum var ama ben artık aştım bunu. Çok da dert etmiyorum. Millet bu hale getirmek için bıçak altına yatıyor. İyi tarafından bakın 😊

Bizim için güzel sütyen yoktur, toparlayıcı vardır:)) benim de aynı sorunum var ama ben artık aştım bunu. Çok da dert etmiyorum. Millet bu hale getirmek için bıçak altına yatıyor. İyi tarafından bakın 😊
Ya evet de büyük olunca küçükler kadar dikde durmuyor eşimin yanında öyle dururken kendimi iyi hissetmiyorum

Ya evet de büyük olunca küçükler kadar dikde durmuyor eşimin yanında öyle dururken kendimi iyi hissetmiyorum
Evlilik biraz ilerlesin, eşinizle birlikte bunun geyiğini bile yaparsınız:) ilk başlarda normaldir böyle hissetmeniz. Ve inanın eşiniz bunun farkında bile olmayabilir, tabi meme eksperti değilse:))

Evlilik biraz ilerlesin, eşinle birlikte bunun geyiğini bile yaparsınız:) ilk başlarda normaldir böyle hissetmeniz. Ve inanın eşiniz bunun farkında bile olmayabilir, tabi meme eksperti değilse:))
Ya benim bundan çok şikayetçi olduğumu biliyor ameliyat falan baktım da oda sağlık açısından önerilmiyor ve eşim çok karşı öyle biseye ama mesela bugün sütyen giydim yeniydi biraz taştı yanlardan canım olmuyor bu farkındasın dmi bence değiştir dedi o benim için söyledi ama ben üzüldüm mesela

Ya benim bundan çok şikayetçi olduğumu biliyor ameliyat falan baktım da oda sağlık açısından önerilmiyor ve eşim çok karşı öyle biseye ama mesela bugün sütyen giydim yeniydi biraz taştı yanlardan canım olmuyor bu farkındasın dmi bence değiştir dedi o benim için söyledi ama ben üzüldüm mesela
Anlıyorum ama yapılacak pek birşey yok sanki. Ancak kilo verip memedeki yağ dokusunu azaltmaya çalisabilirsiniz. Tabi spor eşliğinde olmalı ki sarkma olmasın. Umarım bir yolunu bulursunuz.

X