Saç Rengi ve Saç Boyama Dogal Yollarla Nasil Kalici Sarisin Oldum

dafina13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2018
1
0
41
Kabul edelim meleksi altin sacli kadinlar heryerde dikkat ceker :KK66:
Erkeklerin sarisin sevdiği zaten hepimizin malumu. Almanyada yasadigim icin etrafim hep sarisinlarla cevriliydi bu yuzden hep sarisin olmak isterdim bu hayalim simdi gercek oldu sizinle paylasicam. Supermarkette satilan ananaslardan aliyoruz ve onu sac dibimize suruyoruz kurudukca tekrar suruyoruz ve bu islemi bir ay boyunca her gun tekrarliyoruz sonraaaa gelsin sapsari saclarrrr ve isin iyi tarafi da bu islem su andaki sacinizin rengini acmakla beraber yavas yavas yeni uzayanları da aciyor kademe kademe cok memnunum bebeklerim tavsiye ediyorum :KK200:

Aynen insanlar boyayla papatya suyuyla bile sarışın olamıyor ananasla mı sarışın olcaz te allam
Boyadan bile masraflı açıkçası avakado ufak meyve tanesi 10 tl t resmen hergün uygulasan hergün 10 tl ayda kaç pra eder adam akıllı kuaföre sarışın ombre röfle yaptır 1 sene kullanırsın

Aynen insanlar boyayla papatya suyuyla bile sarışın olamıyor ananasla mı sarışın olcaz te allam
Boyadan bile masraflı açıkçası avakado ufak meyve tanesi 10 tl t resmen hergün uygulasan hergün 10 tl ayda kaç pra eder adam akıllı kuaföre sarışın ombre röfle yaptır 1 sene kullanırsın

sanırım ananas ithalatçısı :KK70: satışları patlatacak

X