Doğum günü için değişik fikirler arıyorum

svmlll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
130
21
selam kızlar neredeyse bütün konuları okudum doğum günüyle ilgili ; 2 yıllık bir ilişkim ve öncesinde 1 yıllık arkadaşlığımız var 20 gün sonra sevgilimin doğum günü birkaç fikir aklımda oluştu hediyeden çok onu mutlu etmek istiyorum. su güne kadar saat , hırka, kazak,mektup, forma, kupa v.s birsürü hediye aldım tükettim sayılır. aklımdaki fikirlere gelince ;
arkadaşlarıyla plan yapmayı ayarlayamazsam o gün bütün gün sevgilimle sade bir gün geçirmeyi planlıyorum yemek sahilde yürüyüş bir yerlerde oturmak falan ama bütün gün bir hediye vermeyi planlamıyorum günümüz sıradan geçicek ve akşam eve gittiğimizde benim ayarladığım bir kişi ansızın kargo gelmiş gibi bir paket bırakıcak sevgilime . paketi açtığında içinden bir küçük klasik tarzda bir defter çıkıcak bazı sayfalarını doldurucam ve içine fotoğraflarımızdan düzenlediğim ayraçlardan yerleştiricem , defterin kalanını istediği gibi doldurması da ona kalmış. çocukluk fotoğraflarını bulmaya çalışıyorum bulursam güzel bir foto videosu yapıcam ve cd ye atıp cd üstüne resminin birini bastırıcam. arabaları çok sever tam bir araba manyağıdır güzel bir model araba alıp koymayı düşündüm ama kararsız kaldm. bir pusula koyup '' hangi yöne gidersen git, gittiğin yol bana çıkacak'' gibi veya benzeri bir not bırakmayı düşündüm veya küçük bir kum saati koyup ona uygun bir not bırakabilirim. en sevdiğimiz çikolatadan bir tane koymayı düşündüm. başka birşey aklıma gelmedi fikirlerinizi bekliyorum.
Ve ikinci olarak duygusallıktan öte kullanışlı bir hediye olmasını istedim ve bir tras bakım seti almayı düşündüm ama arkadaşlarım çok basite kaçar dediler kararsız kaldım . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

traş bakım setı enden basıte kaçsın ki. önemli olan işine yaraması değil mi. eğer işine yarayacağını düşünüyorsan al derim ben. bende nişanlımın hem işine yarayacak birşey almıştım hemde kalpli bir kutu içinde onun sevdiği çikolatalar ve birde kısa bir mektup koymuştum. çokta mutlu olmuştu..:KK60: az gelir traş seti dersen dersen ek birşeyler daha yapabilirsin sende

Canim manevi hediyeler cok moda bu sene dediklerin mantikli yaninda hep seni hatirlatcak bir hediyede ekleyebilirsinsigara kulkaniyorsa ustunde isminizin yazili oldugu bi zippo veya cift saatleri cok ozenli eger ev ortamin varsa helyum gazli balonlaer uclarina notlar daha cok sey var artik hediyeler cogald

traş bakım setı enden basıte kaçsın ki. önemli olan işine yaraması değil mi. eğer işine yarayacağını düşünüyorsan al derim ben. bende nişanlımın hem işine yarayacak birşey almıştım hemde kalpli bir kutu içinde onun sevdiği çikolatalar ve birde kısa bir mektup koymuştum. çokta mutlu olmuştu..:KK60: az gelir traş seti dersen dersen ek birşeyler daha yapabilirsin sende
haklısın bencede basit değil , kendisi için alışveriş yaptığını pek görmedim sürekli ya annesiyle ya kardeşiyle çoğunluk benimleyken alışveriş yapar bakım seti uygundur bulmaya çalışıyorum şuanda . ek şeyler çok düşündüm ama hala birşey bulamadım yaa:KK61:

Canim manevi hediyeler cok moda bu sene dediklerin mantikli yaninda hep seni hatirlatcak bir hediyede ekleyebilirsinsigara kulkaniyorsa ustunde isminizin yazili oldugu bi zippo veya cift saatleri cok ozenli eger ev ortamin varsa helyum gazli balonlaer uclarina notlar daha cok sey var artik hediyeler cogald
ev ortamım malesef yok canım. sigara alkol hiç birşey yok bu çocukta çok zorluyor çok :KK14: saat daha yeni aldım sayılır ikincisi de olmaz şimdi . sanırım hediyeden çok maneviyata yönelicem yine.çocukluk fotoğraflarından buldum bir kaç tane minik esprili bir video hazırladım bakalım neler yapabilicem :KK17:

X