Doğum kontrol hapi kullanimi ve form koruma

Irenasun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
198
40
34
Kizlar doktora danisarak korunmak icin dogum kontrol hapi kullanicm mecburi olarak.ayrica adeti duzenlemek icinde kullanmis olucam.ayrica bu haplar odem yapıyormuş iştah da acıyor sanirim.acaba egzersz yaparak da gunde 3 litre su icerekde yediginede hafifden dikkat etsen yine odem yaparmi yoksa su icilip spor yapildigi icin bunu engellermi kilo vermeye devam edilebilirmi çoğu uzman kilo aldirmaz dior ama iştah aciyorsa anlamı yok hadi ödem olayini cozsek bile iştah olayi sıkıntı

Bunu halledebilen varmi birde yasmini duydum ama pahali cok ve saglik ocaklari vermiyor

Ben 3 yıl boyunca kullandım. Kilom neredeyse hep aynı kaldı. Sadece kış aylarında aldım o da 2 3 kg arası. Onu da diyetle verdim. Doğum kontrol hapının iştah acıcı özelliği varsa da ben yasamadim

Bende de kilo yapmamıştı..
Aynı kiloda kaldım kullandığım süre boyunca.
Ödem vs yapmadı, ilk defa duydum hatta ödem meselesini.

Bende de kilo yapmamıştı..
Aynı kiloda kaldım kullandığım süre boyunca.
Ödem vs yapmadı, ilk defa duydum hatta ödem meselesini.
Hadi yaa arastirdim göğüs buyumesi odem yapmasi oluyormuş da ama icim rahatladi umarim markadan markaya fark etmiyordur

Hadi yaa arastirdim göğüs buyumesi odem yapmasi oluyormuş da ama icim rahatladi umarim markadan markaya fark etmiyordur
Canım İnan ki aynı marka hapa bile aynı kişi aynı yan etkileri vermiyor.
Şöyle söyleyeyim doktor tavsiyesiyle yasmin kullandım mesela ilk başladım ara kanama yaptı ilk 1 ay Sonra geçti. Sonra bir ara hapı bıraktım tekrar başladım kanama yapmadı ama inanılmaz kuruluk yaptı tekrar bırakmıştım doktor tavsiyesiyle.
Sende kullanıp bakacaksın artık ama bol su hareket bunlar normal zaman içinde gerekli olan şeyler ihmal etme tabi :)

Yasmin onu bende düşündüm ama pahali ya Sağlık ocaklarida bunu vermiyor bu arada ara kanama yaptigni ilk defa duydum demekki olabiliyor aynen denicez artik saol cvplarin icin☺

X