Doğum kontrol hapı

yarento

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2023
1
0
29
İyi geceler arkadaşlar
Bir sorum olucak ben düzenli doğum kontrol hapı Yasmin kullanıyorum hapım bitti 7 gün regl oldum tatile gideceğim için 5 gün gecikmeli aldım ilacı içmedigim 3.gününde bir birliktelik oldu yumurtlama zamanımda orta seviyedeydi bu süreçte korur mu ?
Aşırı stres yaptım böyle bsy başına gelen yada bilgisi olan varmı şimdiden teşekkür ederim.

İyi geceler arkadaşlar
Bir sorum olucak ben düzenli doğum kontrol hapı Yasmin kullanıyorum hapım bitti 7 gün regl oldum tatile gideceğim için 5 gün gecikmeli aldım ilacı içmedigim 3.gününde bir birliktelik oldu yumurtlama zamanımda orta seviyedeydi bu süreçte korur mu ?
Aşırı stres yaptım böyle bsy başına gelen yada bilgisi olan varmı şimdiden teşekkür ederim.
Aksatma yaptıysan tehlike olabilir.

İyi geceler arkadaşlar
Bir gün bırakmanız hamile kalmaya yeter. Annem 18 yıl sonra bir gün bıraktığı hap yüzünden hamile kaldı.

Bu hapları arka arkaya 2 gün içmediğimizde koruyuculuğu bitiyor. Ben 2 sene aralıksız kullandım. Son kutudan sonra regl oldum ve bıraktım. Bıraktığımın ilk 2 haftasında 2 korunmasız ilişkim oldu. Sonuç hamileyim..

X