Aile Planlaması Dogum kontrol hapini yarida biraktim ama 8 gun gecmesine ragmen adet olamiyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Asya myz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
12
0
34
Herkese iyi geceler hanimlar son 3 aydir adet dengem degisik gecen ay hapa basladim microgyno kullandim asiri mide bulantisi kusma bas donmesi goguslerimde agri sizi yapti ama sonuna kadar kullandim bitirdim 7 gun ara verdim sadece ufak ufak lekelenmeleeim oldu 2 3 gun kadar bende doktora gittim gecikme yasamiyodum ben cunku hic neyse doktor muayene etti rahim agzinda yara var dedi bu ay adet gormiceksin sadece yaradan dolayi muayene ettigim icin kanaman olur dedi eve geldim o andan itibaren 3 gun yogun ve sancili kanamam oldu neyse ogunde yeni bi hapa basladim zaten yazz hapini onerdi bana ilk baslarda bisey yapmadi ama sonra oda asiri mide bulantisi goguste agri yapinca 13 gun kullanip biraktim hapi gecen hafta cumartesi gunu biraktim ve birakali 8 gun hala adet olamadim 3 gun once filan siyah yapiskansi bi leke geldi sonra ufak ufak silinince pembe lekeler oluyo bazen oluyo bazende olmuyo ama hala adete donmedi basina geln varmi normalmi bu durum dogum kontrol hapini yarida kestigim icinmi boyle oldu yoksa yaradan dolayimj oldu bilen varsa yazarmisiniz lutfe

X