Doğum kontrol yöntemleri karar veremiyorum.

Spirale içeride alerji gelişmiş ve yara oluşmuş kaçak girmişim :KK70:

Prezervatifi ben de hiç sevmiyorum naylon sürtünüyor gibi hissediyorum ama ne yapalım bir şekilde korunmamız da gerekiyor :) Durex kullanıyoruz.
Yolunu bulmussun sen 🤣🤣🤣 e iyi ki dogmussun o zaman. Nasip isye gelecek olunca tipa da balon da ise yaramiyor.

Yaa evet biz dogumlardan sonra bi kac kez kullandik prezervatif ama hem kokusu rahatsiz etti hem de acayip bir yanma hissettim ve bir daha kullanmadim. Acikcasi sevmedim de 😅

Kız bende doğurgan biriyim hamdolsun benim de başıma gelir valla fazla gülmeyeyim en iyisi 🙃
Gul gul gulmekle birsey olmuyor da korkmakla oluyor bence 🤣🤣🤣 ben ufacik birseyde aha spiral kaydi kesin, 1 gun adetim gecse kesin hamileyim dedim dedim 5 yil birsey olmadi 🤣🤣 depremden yeni cikmisiz kocayi aylar sonra bi kac kez gordum sadece gebelik cikti.

Saka bi yana kismet tabi gorecegimiz de varmis ben gebelikten ziyade yasadiklarimdan dolayi dogurmaya sukredecek hale geldim. En iyisi bir doktora gorun ne onerecek sana, sen ne kullanabileceksin ona gore karar ver. Dr bana yasmin dedi illa ki ama ben duzenli bi insan degilim kendime guvenemedim. Sen kendin icin hangisini kullanbilirim dersen ona basla

X