Doğumdan sonra keş kalacağım yardım

LiDla

Ars Longa Vita Brevis 🎭
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
366
322
Hanımlar merhaba
4 ay önce 2. Kez anne oldum. İlk doğumda böyle olmamıştı fakat bu doğumdan sonra aşırı derecede saçlarım dökülüyor ama inanılmaz bir dökülme. He banyoda tomarla saçım dökülüyor çok moralim bozuk ne yapacağımı bilemiyorum asla durmuyor saçlarımı açamıyorum evin heryeri saç. Yakında kel kalacağım ne yapabilirim bilen var mı

Bebişiniz hayırlı olsun, kan değerlerinize baktırıp bir takviye mi alsanız acaba? Heralde doğum sonrası hormon değişimi ve değerler epey değişmiş. 🌸

Benimde bebeğim 4 aylık ve birebir aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Banyoda giderin üstüne peruk atmışsın gibi duruyor öyle bir saç tomari. Geçen gerçekten artık nasıl olduysa bebeğimin poposunda bile saçım vardı. Bende saçımı açamıyorum acamadikca daha çok dökülüyor. Banyo yapmaktan nefret eder oldum. Bebekten dolayı hızlı olmam gereken yerde ben sacimla uğraşmak zorunda kalıyorum ve daha kötüsü saçımda baya acilmalar başladı. Tavsiyeler için konuyu takipteyim.

Benimde bebeğim 4 aylık ve birebir aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Banyoda giderin üstüne peruk atmışsın gibi duruyor öyle bir saç tomari. Geçen gerçekten artık nasıl olduysa bebeğimin poposunda bile saçım vardı. Bende saçımı açamıyorum acamadikca daha çok dökülüyor. Banyo yapmaktan nefret eder oldum. Bebekten dolayı hızlı olmam gereken yerde ben sacimla uğraşmak zorunda kalıyorum ve daha kötüsü saçımda baya acilmalar başladı. Tavsiyeler için konuyu takipteyim.
Aynı durumdayım aynı. 1 saat banyo mu olur ben saç toplamaktan banyodan çıkamıyorum yanlardan açılmalar başladı. Evin heryeri saç nefret ediyorum artık devamlı topuz geziyorum

Bebişiniz hayırlı olsun, kan değerlerinize baktırıp bir takviye mi alsanız acaba? Heralde doğum sonrası hormon değişimi ve değerler epey değişmiş. 🌸
Çok sağolun Randevu aldım baktıracam değerlerime ama çare olur mu emin değilim felaket bir dökülme çünkü

X