Doktor ahmet yıldızbakan

Nidanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
15
1
24
Arkadaşlar merhabalar mersin medikal parkta Doktor Ahmet yıldızbakana giden var mı muayene ücreti ne kadar ilgi alakası nasıl yardımcı olur musunuz

Ben 1.5 sene önce gittim. Muayene ücreti 900₺ idi ozaman onun harici smear testi vs aldı toplamda 5000₺ ödedik diye hatırlıyorum. Doğal tedavi veriyorum size dedi bir numara verdi bunu arayın ilacı alın dedi biz eczacı sandık fakat bir ağaç altında şapkalı (kendini gizlemiş ) bir adam geldi elinde siyah poşeti bize verip 4000₺ aldı ne siz beni gördünüz ne ben sizi dedi numarasını sildirdi. Sanki yasa dışı bir şey almışız gibi hissettim😂 sonuç hüsran ..

Ben 1.5 sene önce gittim. Muayene ücreti 900₺ idi ozaman onun harici smear testi vs aldı toplamda 5000₺ ödedik diye hatırlıyorum. Doğal tedavi veriyorum size dedi bir numara verdi bunu arayın ilacı alın dedi biz eczacı sandık fakat bir ağaç altında şapkalı (kendini gizlemiş ) bir adam geldi elinde siyah poşeti bize verip 4000₺ aldı ne siz beni gördünüz ne ben sizi dedi numarasını sildirdi. Sanki yasa dışı bir şey almışız gibi hissettim😂 sonuç hüsran ..
Aa ne sacma bise 🤣🤣 ahmet hocayi uzun zamandir instdan takip ediom herkes cok övüo suan şoka girdim😁 evt dogal tedavi verdigini kendide soluo ama o ne ole gizemli siyah poşet falan 😄😄 bide bi ton para aliolar yazik degilmi yaa..

Bide tedavi olarak ne verdi. Yani ne yediniz ne ictiniz ne vardi o posette😄

Bugün gittim bahsettiğin adamdan ilacı da aldım ama gizlenmeyi bırakmış galiba gizli gizli gelmedi yanımıza 😂 ondan aldığım ilaçları da araştırdım sıkıntılı görünmüyor bakalım bende merak ediyorum sonuçları siz o zaman 4000 vermişsiniz bide bugün 4000 verdik üstelik doktorun muayene ücreti 2000 olmuş 🤦‍♀️

Kuvvet macunu verdi aktarda 150₺ idi aynısı 🤣🤣 birde beslenme tablosu verdi akşam 18:00 sonrası yemek yemen yasak dedi günde 1 dilim ekmek dedi doktora dedim ben açlıktan ölebilirim 😂😂
Kız bana bir dilim ekmek bile yok dedi sen yine iyisinnnn 😂😂 macun vermedi bana

X