Göz Makyajı Dökülen, Küsen kaşlarınız yeniden çıksın!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

smuwiLa

Guru
Pro Üye
3 Ekim 2010
11.306
3.385
Merhaba sevgili üyeler.

Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum? Bu konuyu kendi tecrübemi paylaşmak için açmak istedim. Yıllardır kaşlarımdan muzdarip' tim. Normalde gür kaşlı biriyimdir. Kaşlarımı aldırmaya başladıktan sonra maalesef kaşlarım azaldı, inceldi. Son 15 senemi seyrek ve ince kaşlarla geçirdiğim için sürekli boyamak zorunda kalıyordum.

Kısa bir süre bakım yağları, sarımsak falanda kullandım. Ama uzun vadede etki edeceğini düşündüğümden devam ettiremedim. Tam mikroblading, kaş vitamini gibi uygulamaları düşünmeye başlamışken internette '' kaş küsmesi '' çözümlerini araştırırken bir doktor' un Sadbe diye bir üründen bahsettiğini gördüm. (Reklam değildir) Bu ürün aslında saçkıran rahatsızlığı için çıkarılmış lakin her hangi bir sebeple dökülen ya da küsen kaş tedavisinde de kullanıldığından bahsediyordu. Denemekten ne çıkar dedim ve denedim.

2. aya geçmişken birden kaşlarım doldu bir miktar hatta eşim '' kaşların çıkmış'' dedi. Uzun zamandır tamamen çıkmayan bölgede yeni kaşların çıkması uzun sürüyor tabii, istikrarlı devam edilmesi gerekiyor. Ben bir ara 3-4 ay kadar bıraktım, bu arada kaş boyama gibi işlemlerden uzak durdum. O süreçte kullanmadığım halde her hangi bir dökülme, seyrelme ile karşılaşmadım.

Bahsettiğim ürünü de ekliyorum.

Not: Öncesinde dermaroller uyguluyorum kaş bölgesine..

:KK200:

Eklentiler

• sadbe-forte-1.jpg
    sadbe-forte-1.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
X