Dondurulmuş transferde endometrium hazırlığı için neler yaptınız

rosmari335

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
239
149
34
Merhabalar 🌸
Tüp bebek transferime 2 ay var. Endometrium hazırlığı için kendi adıma yapabileceğim her şeyi yapmak istiyorum. Spor olarak, beslenme olarak, takviye olarak önerebilecekleriniz var mı?
Embriyolog idil bozkurt aylar önceden embriyo için güzel bir yatak yaratmaktan bahsetmişti bir paylaşımında. Önerdiği takviyeleri nasıl kullanacağımı ya da etkilerini bilemediğim için sizlerden fikir almak istedim..
Siz neler yaptınız ya da neler yapıyorsunuz?
Kandiliniz mübarek olsun. Umarım dualarımız kabul olur 🌼

Merhabalar 🌸
Tüp bebek transferime 2 ay var. Endometrium hazırlığı için kendi adıma yapabileceğim her şeyi yapmak istiyorum. Spor olarak, beslenme olarak, takviye olarak önerebilecekleriniz var mı?
Embriyolog idil bozkurt aylar önceden embriyo için güzel bir yatak yaratmaktan bahsetmişti bir paylaşımında. Önerdiği takviyeleri nasıl kullanacağımı ya da etkilerini bilemediğim için sizlerden fikir almak istedim..
Siz neler yaptınız ya da neler yapıyorsunuz?
Kandiliniz mübarek olsun. Umarım dualarımız kabul olur 🌼
Merhabalar. Ben de Mart ayında dondurulmuş embriyo transferi olacağım. Açıkçası benim de bilgim yok ama en önemli şey sanırım stresten uzak durmak. Ve tabi ki sağlıklı beslenme🌸

Bende Mart ayında dondurulmuş embriyo transfer olacağım inşallah
Opu hazırlık sürecinde destek aldığım diyetisyenim transfer için liste gönderdi özetle daha fazla protein bol su ve eksik B 12,D vitamini ve demir takviyeleri önerdi

Bende Mart ayında dondurulmuş embriyo transfer olacağım inşallah
Opu hazırlık sürecinde destek aldığım diyetisyenim transfer için liste gönderdi özetle daha fazla protein bol su ve eksik B 12,D vitamini ve demir takviyeleri önerdi
İnşallah çok güzel geçer transferiniz🌸 güzel haberleri almaya az kalmış 😊
İmkanınız varsa o listeyi bizimle de paylaşsanız ne güzel olur 😇
Ben opu öncesi avokado yemiştim burada görüp. Ben çok etkili olduğunu düşünüyorum. Transfer hazırlığı için de böyle etkili besinler ve takviyeler vardır diye düşünüyorum.

X