DONUK OMUZ VE TEDAVİSİ

FallenAngel

sensiz 1083 gün Babamm..
Pro Üye
5 Eylül 2011
15.561
9.565
Arkadaşlar merhaba ,

Mayıs ayından beri kolumda sıkıntı yaşıyordum en son temmuzda mr çektirdim kalsifik tendinit dendi kireçlenme ve sonuç donuk omuz.
şu an fizik tedavi + ilaç tedavisi+egzersiz tedavisi görüyorum.
açılma varmı kolumda saki yok gibi.... :KK43: Doktor 15 seans gibi omuzdan kortizon yapabiliriz dedi.

benim gibi bu sorunu yaşayan kolu açılan (düzelen) arkadaşlar lütfen deneyimlerini benımle paylaşabilirmi.
Birde omuzdan yapılacak iğne beni çok korkutuyor hayatımda hiç kortizon almadım.

teşekkürler fallen...

Şimdi sol kolum donuk omuz oldu ve 15 seans fizik tedavisi gördüm ama bu sefer maalesef açılma olmadı yalnız eskisi gibi cok agrım yok en azından bu yönden iii oldu..tekrar kontrole çağrılacam bakalım hayırlısı sizede cok gecmiş olsun

Şimdi sol kolum donuk omuz oldu ve 15 seans fizik tedavisi gördüm ama bu sefer maalesef açılma olmadı yalnız eskisi gibi cok agrım yok en azından bu yönden iii oldu..tekrar kontrole çağrılacam bakalım hayırlısı sizede cok gecmiş olsun
benimde açılmıyor sol kolumu hiç bir şekilde kullanamıyorum

Maalesef halen kısıtlılık var ama agrım azaldı şükürler olsun arkaya götüremiyorum zaten egzersiz sart yoksa 1 ay sonra tekrar duruma göre değerlendirecekler sizede cok gecmiş olsun

Şuan da benzer sebepten dolayı ben de fizik tedavi görüyorum.Bir sabah uyandım sol omzumda şiddetli bir ağrı.kulunç ağrısı sandım ilk 3 gün, geçmeyince ortopediye gittim bir ay ilaç derken geçmedi. Fizyoterapiste yönlendirildim.hala devam ediyorum. Moralim çok bozuk.2 farklı doktora göründüm MR çekildi aynı sonuca vardılar. Yarın başka bir doktor görüneceğim.Siz ne yaptınız?

X