DR BESTE KARA'ya Meme Büyütme Operasyonu Yaptıran Var mı

sudansebeplerd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
38
8
Merhabalar
Ben 22 yaşında bir öğrenciyim. Memelerim dümdüz ve artık dün canıma tak etti eve ağlayarak döndüm. Giydiğim kıyafet o kadar güzel olmasına rağmen kendimi çok kötü hissettim. Antalya'da doktor arayışına girdim ve bu estetiği yaptırmayı kafama koydum. Param yok. Yaz tatilinde çalışarak ödemeyi düşünüyorum. Fiyatlar aşırı uçuk. Alanya'da Dr Beste Kara piyasaya göre en uygun fiyatı verdi ama doktorun burun ameliyatlarıyla ilgili olumsuz şeyler okudum burada. Acaba bu doktora meme büyütme yaptıran var mı? Lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Şimdiden çok teşekkürler.

Burunda çok fazla mağduru var, meme de memnun olan da var olmayan da var, hatası olunca telafi etmiyor bildiğim kadarıyla. Bana kalırsa risk almaya değmez üstüne 5-10 daha koymaya çalışıp Antalya’da bir doktora yaptır. Alanyada iyi estetik cerrahı yok zaten

Burunda çok fazla mağduru var, meme de memnun olan da var olmayan da var, hatası olunca telafi etmiyor bildiğim kadarıyla. Bana kalırsa risk almaya değmez üstüne 5-10 daha koymaya çalışıp Antalya’da bir doktora yaptır. Alanyada iyi estetik cerrahı yok zaten
Öyle yaptım zaten. Burada burun yorumlarını okudum memeyi hiç görmedim. Sibel Atalaya'a gittim. Çook iyi bir dr.

X