Dünkü olayın devamı

Birlikte şarkı söylediği videolar ve toplu arkadaşlar grubu fotoğrafları. Bir de doğum günü "etkinliği" fotoğrafları vardı.
Anladım. Şahsi düşüncem, sizi, sizin onu sevdiginiz kadar sevmemiş. Seven bir adam, kaybetme pahasına, onları orada tutmazdi. İyi olmuş yol verdiginiz.

dünde okumuştum konunuzu baştan niye söylemedin demişti çok haklı. baştan söyleseniz sizin kendisine uygun olmadığınızı en başında farketmiş olacaktı karşılıklı vakit kaybetmemiş olacaktınız.

dünde okumuştum konunuzu baştan niye söylemedin demişti çok haklı. baştan söyleseniz sizin kendisine uygun olmadığınızı en başında farketmiş olacaktı karşılıklı vakit kaybetmemiş olacaktınız.
Ben laf aralarında hep belli ettim ama iş ciddiyete binince bunu söyledim
ilk başta söylemem daha doğru olurdu.

. O da bu yaştan sonra kimse kimseyi kolay kolay değiştiremez seveceksen hatasıyla sevabıyla seveceksin Instagram'daki fotoğrafları silince aklımdan siliniyor mu dedi.

Ay ay kendini çok cool çok açık fikirli göstermeye çalışıyorken şu cümleyle batırmış
Sakın ama sakın iletişime geçme çok emin ona döneceğinden onsuz yapamayacağından.
Kendini bir halt sanmış. Sen eğlenceli normal hayatına dönmüş gibi davran hiç gönderme vs yapma hatta engelle her yerden burnu sürtülsün.. Ve maalesef eskisini unutamamış bilinçaltı sağ olsun içindekiler söyletmiş

Bitanecim öncelikle doğru tavrından dolayı seni tebrik ediyorum şu muameleyi görüp hala tahammül edenler olurdu . Sen etmedin . İnstagramdan silinince aklımdan silinmez minvali bisiler geveleyerek zaten durumu kabul etmiş . Şimdi dik durma zamanı lütfen arkana bakma storylerine bakma izleme numarasını sil ve sosyal medyalardan çıkar . Bir an önce ondan enerjini çek gözünün önünden at ki yenisi gelsin . Lütfen geri gelirse de kabul etme . Bir erkeğin tek gecelik evine davet ettiği kadına dahi saygısı olur ne demek arkandan Romayı bilmem ne Roma sana girsin . Hiç üzülme bir kadın ne zaman böyle bir kekodan kurtulsa ardından güzel bir erkek gelir 🦚🦚💗

Bitanecim öncelikle doğru tavrından dolayı seni tebrik ediyorum şu muameleyi görüp hala tahammül edenler olurdu . Sen etmedin . İnstagramdan silinince aklımdan silinmez minvali bisiler geveleyerek zaten durumu kabul etmiş . Şimdi dik durma zamanı lütfen arkana bakma storylerine bakma izleme numarasını sil ve sosyal medyalardan çıkar . Bir an önce ondan enerjini çek gözünün önünden at ki yenisi gelsin . Lütfen geri gelirse de kabul etme . Bir erkeğin tek gecelik evine davet ettiği kadına dahi saygısı olur ne demek arkandan Romayı bilmem ne Roma sana girsin . Hiç üzülme bir kadın ne zaman böyle bir kekodan kurtulsa ardından güzel bir erkek gelir 🦚🦚💗
İnşallah ardından daha mutlu bir yaşantım olur ama dünden beri hiç iyi değilim bir an önce kendimi toparlamam lazım. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.

Instagram'daki fotoğrafları silince aklımdan siliniyor mu dedi.
bu cümlenin üzerine başka söylenecek söz yok bence

insanları sonradan değiştirme çabasına bende karşıyım
malzeme neyse onu seveceksen seversin sevmezsen kapı ordadır yani
ama kim hala daha eski sevgilisine aklı takılan birini sevmek ister ki ?
nesini sever ?
kimse karşısındaki insandan g.vatlık beklemesin

X