Dyson airwrap ile saçlarım bukle tutmuyor

Bir gelişme oldu mu acaba benim de saçlarım düz ve ince. Mağazada denedik 1 saat içinde su dalgasına döndü tamamen yok olmadı ama ben de tereddütte kaldım. Bugün almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım

Bir gelişme oldu mu acaba benim de saçlarım düz ve ince. Mağazada denedik 1 saat içinde su dalgasına döndü tamamen yok olmadı ama ben de tereddütte kaldım. Bugün almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım
Arkadaşım da aldı, aynı sorunu yaşadığı için satacaktı ürünü Dolap’tan. Bir aylık makineydi. Satmadan önce ben deneyeyim, beğenirsem ben alırım dedim. Benim saçlarımı da yapmadı bildiğin. Kalıcı değil, çabuk bozuluyor. İyi ki onda deneme imkanı bulmuşum, yoksa ben de alacaktım.

Ben duzlestirme tarafndan cok memnunum. Ama dalga icin saglam sprey sikmazsam daha evden cikmadan bozuluyor.

Ben duzlestirme tarafndan cok memnunum. Ama dalga icin saglam sprey sikmazsam daha evden cikmadan bozuluyor.
Benim saçlarım dümdüz fönlü gibi ama bazen toka izi vs oluyor o yüzden ben açıkçası düzleştiricisini almak istiyordum. Sonra eşim dedi bunun da düzleştirici kısmı varmış neden bunu almıyorsun bana da mantıklı geldi. Asıl amacım zaten saçımı fönlü gibi yapsın arada oluşan hafif izler gitsindi. O zaman ben alıyorum arada maşa da atarım sıkıldıkça. Mağazadaki denemeden memnun kaldım açıkçası zaten düğün maşası istemiyorum ben uyumuşsun uyanmışsın dünden maşan kalmış gibi seviyorum

Benim saçlarım dümdüz fönlü gibi ama bazen toka izi vs oluyor o yüzden ben açıkçası düzleştiricisini almak istiyordum. Sonra eşim dedi bunun da düzleştirici kısmı varmış neden bunu almıyorsun bana da mantıklı geldi. Asıl amacım zaten saçımı fönlü gibi yapsın arada oluşan hafif izler gitsindi. O zaman ben alıyorum arada maşa da atarım sıkıldıkça. Mağazadaki denemeden memnun kaldım açıkçası zaten düğün maşası istemiyorum ben uyumuşsun uyanmışsın dünden maşan kalmış gibi seviyorum
Benim kalin telli hafif dalgali ve elektrikli sacim. Su iki arkadas beni asiri mutlu ediyor. Arada dalgali istesem de yapip spreyliyorum.
19566559-3818-41A4-B5A1-3EBB28D62F3E.jpeg
BC6F8839-532F-4DC3-B9E2-FF2465BC0435.jpeg

Valla bu makineyi kimse denemeden almasın; kiminin saçını çok güzel tutuyor, kimininkisini de hiç tutmuyor. Sprey miprey bnde hikaye oldu. Deneyecek olanlar spreyini alıp öyle gitsin denemeye.

Ben makinemi sattım, parasını da çatur çutur yedim; harca harca bitmedi valla :KK73:ucuz bi şey değil o yüzden aman diyeyim denemeden almasın kimse :stop:

Benım saçımdada maşa baslıgı öyle asırı iyi tutmuyor kalın telli düz saçım. Ama havalı gözüküyor . Nasıl anlstsam maşa maşa değilde doğal bir görünüm ve bunu sevıyorum. Cok maşa istiyosam coğumuzun dysondan önce evde maşası vardır zaten onu yaparım. Dyson ın bence en önde özelliği saç sağlığını koruması . Hızlıca kurutuyor ( saçım cok zor kurur) ve saça zarar vermıyor

Dyson turkiye yada bilindik tekno marketler disinda alma bence cok sahtesi var cunku.
Gerçekten mi ama bilindik bir alışveriş uygulamasından sipariş verdim. Sahte olduğunu nasıl anlayabilirim? Her yerde stok tükenmiş ve yeni stoklar 30 binden satışa açılacak dendi

Gerçekten mi ama bilindik bir alışveriş uygulamasından sipariş verdim. Sahte olduğunu nasıl anlayabilirim? Her yerde stok tükenmiş ve yeni stoklar 30 binden satışa açılacak dendi
Youtubeda videolar var. Ama en garantisi urun gelince bir dyson magazasina goturup sormak.

Su dalgasına dönmesi bile iyiymiş 😄 bende köpüklere rağmen bile tutmuyor. Saçım ince telli. Genelde düz kullanıyorum, düzleştirici fırçası fena değil. Diğer ısıtıcılı plakaları yıllarca kullandım hep uçları beyaz nokta nokta kırıktı. Şimdi çok azaldı nerdeyse yok. Ona faydalı oldu.
Ama sadece dalga özelliği için asla alınmaz. Ne köpükler, 10-5 saniye kuralı, yaptıktan sonra klipsle tutturma.. hiç bişi bende işe yaramadı maalesef.

X