E-ticaret icin fikir istiyorum

babykalamar

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
816
775
Arkadaslar merhaba☺️ Uzun sure oncede boyle bir konu acmistim ama fikir veren cok olmadi :KK43: ben instagram ve trendyoldan e ticaret yapmak istiyorum ama ürun fikirlerine ihtiyacim var☺️ Kadin kiyafeti ve taki uzerine cok dusundum ama cok fazla oturmus rakip var tutunmasi cok zor iki urun. Baska fikirlerinizi benimle paylasir misiniz?
Maddi acidan bi zorlugum yok ama cok yuksek miktarlarla baslamak istemiyorum ne olacagini tam bilmedigim icin. Ama instsgramdan fenomenlere reklam vermeyi fln dusundum bunu karsilayabilirim. Sadece siz en cok internetten ne aliyorsunuz yada urun fikri olarak yorum yazarsaniz cok sevinirim ☺🙏🏻

Arkadaslar merhaba☺️ Uzun sure oncede boyle bir konu acmistim ama fikir veren cok olmadi :KK43: ben instagram ve trendyoldan e ticaret yapmak istiyorum ama ürun fikirlerine ihtiyacim var☺️ Kadin kiyafeti ve taki uzerine cok dusundum ama cok fazla oturmus rakip var tutunmasi cok zor iki urun. Baska fikirlerinizi benimle paylasir misiniz?
Maddi acidan bi zorlugum yok ama cok yuksek miktarlarla baslamak istemiyorum ne olacagini tam bilmedigim icin. Ama instsgramdan fenomenlere reklam vermeyi fln dusundum bunu karsilayabilirim. Sadece siz en cok internetten ne aliyorsunuz yada urun fikri olarak yorum yazarsaniz cok sevinirim ☺🙏🏻
Benim çok orjinal bir fikrim olsa neden size vereyim kendim kullanırım? Beni %50 ortak yapıp kar paylaşacak mısınız sonuçta benim fikrim? :KK70:Bu konulardaki bakış açım bu mesela.

En çok aldığım şeyi söyleyeyim kıyafet ve kozmetik. Çalıştığım için online alıp duruyorum ikisini de. Bir de daha uyguna yakalıyorum. Bol şanslar

Benim çok orjinal bir fikrim olsa neden size vereyim kendim kullanırım? Beni %50 ortak yapıp kar paylaşacak mısınız sonuçta benim fikrim? :KK70:Bu konulardaki bakış açım bu mesela.

En çok aldığım şeyi söyleyeyim kıyafet ve kozmetik. Çalıştığım için online alıp duruyorum ikisini de. Bir de daha uyguna yakalıyorum. Bol şanslar
Hahaha belki net bir isiniz vardir dusunmuyorsunuzdur e ticaret. Yada maddi acidan fikrinizi uygulama durumunuz yoktur ne bileyim😀 tesekkur ederim fikirleriniz icin🌸

merhaba,ben 7 senelik tekstil,hazır giyim tecrübesi olan ve 3 sene kendi butiğimi işletip devretmiş biri olarak, e ticarette 2 sene trendyol ve instagramda satış yaptım.Trendyolda satış oluyor fakat sebepsiz iadeler geliyor,instagramda beklentim kadar satış yapamadım.Reklam giriyorum karşılığında fiyat soranlar oluyordu tek.Bahsettiğiniz şekilde influencerlarla reklam işi çok pahalıya patlıyor açıkcası onlara vereceğim parayla mal alırım trendyola ürün yüklerim.

parti malzemeleri satabilirsiniz,sporla alakalı mat vs. olabilir.
İç çamaşırı özellikle fantazi giyim iade de yapılmadığı için mantıklı.

Bir kadın olarak kadın ürünleri satmaya gayret edin. Fakat siz bir kaç önerim olacak. Fakat bu iş için sermaye gerekiyor. Sermayesiz olarak e-ticaret yapmak imkansıza yakındır.

Devletin karşılıksız olarak verdiği krediler bulunuyor. Özellikle kadın girişimciler için veriliyor. Sermayeniz yoksa kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ama şartları nedir bilemem.

Ayrıca size önerim sadece tek bir üründen girmeniz. Birden fazla ürünle girmek enerjinizi bitirebilir. Demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.

X