ella kullandıktan sonra

lenkaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
1
0
23
arkadaşlar merhaba öncelikle basımdan geçen süreci anlatmak istiyorum. belki aynı şeyleri yaşayan başka arkadaşlar olursa içlerini rahatlatmak adına :) ben 25 ocakta regl olmuştum. regl bittikten sonra 4 ocakta erkek arkadaşımla korunarak(prez.) ilişki yaşadık. Kendisi komando olduğu için sürekli görevlere gidiyor çok zaman geçirme gibi bi durumumuz olmuyor. ben yanında yokken şüpheye düşmeyelim yalnız kalma öyle bi şey olursa ne olur ne olmaz diyerek bana ella hapı almıştı. ben başta içmek istememiştim ama onun gönlünü rahatlatmak için içtim o gün hapı. regl olmama da bu arada daha çok var tabi :KK70: Neyse ben bu süreç içinde 5 şehir falan değiştirmiştim. Regl zamanım geldiğinde regl olmadım. normalde regl zamanlarım düzenlidir aksamadan olurum. Bu sefer olmayınca bi tedirginlik yaşadım. Biraz daha bekleyip test yapmayı düşündüm. Ben hala bekliyorum olmayı olamadım tabi 4.gün oldu 5. gün oldu neyse. Bu aralarda sürekli araştırmalar yapıyorum o kadar çok bilgi kirliliği var ki sakın kendinizi olumsuz şeylere odaklayıp strese sokmayın. Evet ella gerçekten geciktiriyor. Benim regl zamanımı 10 gün kadar geciktirdi.Bu arada gebelik testi de yapmıştım idrardan mutlaka sabah kalktığınızdaki idrarınızla yapın. Aksam yaptığımda çizgiler saçma sapan çıkmıştı daha çok tedirgin oldum meğerse kuruma rengi çıkıyormuş. İçmediğim soğan kürü kekik çayı maydanoz kürü kalmamıştı.Akıntım oluyor ama regl olamıyordum. En son maydanoz içtiğimde reglim söküldü. Çok şükür regl oldum. Sizde böyle bir şey yaşarsanız sadece sabırla bekleyin ve hapı kullanmamaya gayret edelim hanımlar olarak gerçekten dengeyi fena bozuyor öptüm hepinizi :*

X