Emzirme doneminde gebelik ?

76a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
175
12
26
Kızlar 9 aylik bir bebeğim var .ve hamileyim.nasil oldu anlamadım. Neyse .gebelik te emziriliyormu. Hem gebe olup hem bebegini emziren varmi .bana yardım ci olun .lütfen herkez emzirme bilmem ne diyor bir sürü şey dr randevu yok .gidip sorayım. Siz böyle durum da karsilastinizmi?

Canım hayırlı olsun öncelikle ☺️
Sana emzirme diyen insanlar, aynı zamanda süt korur gebe kalamazsın diyen insanlar. Gördüğün üzere gebe kalınıyormuş ☺️
Bal gibi de devam edebilirsin emzirmeye. Hatta doğunca da birini bir memeden , birini diğer memeden devam edebilirsin. Dikkat etmen gereken tek şey sağ meme büyüğünse ona hep sağdan, sol meme küçüğünse ona hep soldan olarak devam edeceksin. Her bebeğin sütü özel üretilir. İçin rahat olsun
Kendin de araştırabilirsin tandem emzirme olarak geçer bu durum

• Beğen
Reactions: 76a
Çok teşekkür ederim .biraz olsa içim rahatladı. Zaten biberon tutmuyo. Biraz yıpratıcı ama olsun .katlancaz artık. :anneadayı:

Çok teşekkür ederim .biraz olsa içim rahatladı. Zaten biberon tutmuyo. Biraz yıpratıcı ama olsun .katlancaz artık. :anneadayı:
Merhaba canm benim kizmda 6 aylık bende hamileyim emzirmekten korkuyorum siz hala devam ediyormusunuz

Evet emziriyorum dr gitmedim. Ama herkes emziriyo bi sıkıntı olacagini sanmıyorum. Dr giderseniz sizde sorun .ben daha 2 haftalik gebeyim siz

X