En erken görülen hamilelik belirtisi ?

zZeynepp1

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2022
139
-49
25
Reglim düzensiz adetin 30.günündeyim.ara ara kasık batması oluyor çimdikleniyor sanki. 12,14, 17,20,22 Mart değerlendirdik. Yumurtlamam 21.gündü. Bügün beyaz şeffaf uzayan bir miktar akıntı görüldü.erken Hamilelik belirtisi olur mu bu? Kendimi dinliyorum belirti arıyorum yapmamam gerek ama, zatn kasık batmasndan başka bişi yok. Adet gelmeden hemen önce bu uzayan şeffaf akıntı gelirmiş. Daha öncelerde rastlamadım çünkü. kremsi gibi çok az gelirdi, ardından adet olurdum. Benim gibi yaşayıpta hamile olabilen var mıdır acaba?

En erken hamilelik belirtisi ( 3 kere deneyimledim) kesinlikle idrardaki tuhaf koku
Bir yorumda okumuştum idrarını yaparken yanma hisseden biri hamile olduğunu öyle anlamış . Yumurtlamadan saydığım kadarıyla Benimde adetim yarın çok düzensizim çünkü , benimde bugün mide bulantım ve yanmam oldu grip olduğum için koku almadım bir sonraki dikkat edeceğim şey koklamak 😀

Bir yorumda okumuştum idrarını yaparken yanma hisseden biri hamile olduğunu öyle anlamış . Yumurtlamadan saydığım kadarıyla Benimde adetim yarın çok düzensizim çünkü , benimde bugün mide bulantım ve yanmam oldu grip olduğum için koku almadım bir sonraki dikkat edeceğim şey koklamak 😀
Bel, gögüs ağrıları var mı? Ve ara ara giren kasığa iğne batması? Benim sadece kasık batması oluyor 🤷

Bel, gögüs ağrıları var mı? Ve ara ara giren kasığa iğne batması? Benim sadece kasık batması oluyor 🤷
Kaşık ağrım yumurtlamamdan sonra sürekli devam etti 2 gündür falan yok diyebileceğim kadar az , şimdi bel ağrım başladı ve karınımiçi ağrıyor eğildiğim zaman . Adet belirtisi mi hamilelik mi anlayamıyorum günüm geçtikten sonra kan vericem en sağlıklı ve kesin sonuç almak en iyisi. Sizin batınıza daha çok var mı ?

Kaşık ağrım yumurtlamamdan sonra sürekli devam etti 2 gündür falan yok diyebileceğim kadar az , şimdi bel ağrım başladı ve karınımiçi ağrıyor eğildiğim zaman . Adet belirtisi mi hamilelik mi anlayamıyorum günüm geçtikten sonra kan vericem en sağlıklı ve kesin sonuç almak en iyisi. Sizin batınıza daha çok var mı ?

Bilmiyorum ki reglim ne zaman düzensiz çünkü. 30'dan 36. Güne kadar buluyor. Bugün 30. Günüm, beyaz şeffaf uzayan bir miktar akıntı geldi ikindi zamanı gibi. Bi bakmışım yarın olmuşum 🤷

Bilmiyorum ki reglim ne zaman düzensiz çünkü. 30'dan 36. Güne kadar buluyor. Bugün 30. Günüm, beyaz şeffaf uzayan bir miktar akıntı geldi ikindi zamanı gibi. Bi bakmışım yarın olmuşum 🤷
Benimde adet tarihlerim öyle . Dediğiniz akıntı yumurtlama döneminde oluyor diye biliyordum ama şimdi baktım adet önceside olabiliyormuş

Benimde adet tarihlerim öyle . Dediğiniz akıntı yumurtlama döneminde oluyor diye biliyordum ama şimdi baktım adet önceside olabiliyormuş

Evet maalesef adetin geleceğine de işaret ediyormuş. Hamileliğin ilk haftalarında da görülüyormuş. Regl ile hamilelik belirtileri çok benziyor ya insan ayırt edemiyor bile. 🤷 35.güne kadar bekleyip sonra evde test yaparım diye düşünüyorum.

En erken hamilelik belirtisi ( 3 kere deneyimledim) kesinlikle idrardaki tuhaf koku
Bende var 4 gündür mide bulantısı var tütün ürünü kullanıyorum onda isteksizlik alt karında şişkinlik kasık ağrısı bel ağrısı göğüste nadiren görülen acı var normalde çok fazla yemek yemem ama sürekli yemek yeme isteği var ve 2 3 gün öncesinde bir çocuğu kucağıma aldım karnımda acı hissettim adetime 3 gün kaldı sizce test yapsam pozitif çıkar mı

Bende var 4 gündür mide bulantısı var tütün ürünü kullanıyorum onda isteksizlik alt karında şişkinlik kasık ağrısı bel ağrısı göğüste nadiren görülen acı var normalde çok fazla yemek yemem ama sürekli yemek yeme isteği var sürekli idrara çıkma isteği var ve idrarımı yaparken yanma hissi oluyor idrarım kokulu beyaz akıntım ve şeffaf akıntım var ve kusura bakmayın ama çok pis bir kokusu var ve 2 3 gün öncesinde bir çocuğu kucağıma aldım karnımda acı hissettim adetime 3 gün kaldı sizce test yapsam pozitif çıkar mı

X