Makyaj Ürünleri En iyi CC Krem Hangisi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

CansuTore

En büyük derdimin ömrü, omzuna kadar..
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2016
223
183
Kızlar günlük hayatta fondöten kullanmak istemiyorum, cildimde leke, çil vb. şeyler yok. Sadece belli dönemlerde çıkan ufak tefek sivilceler var, onlarda 2 gün durup geçiyor zaten. Boşuna fondötenle cildimi doldurmak istemiyorum ama bir şey kullanmak istiyorum yine. Bir kaç defa BB Krem kullandım Lorealin ve garnierın. Pek memnun kalmadım. Bir de cc krem denemek istiyorum, önerebileceğiniz bir marka var mı? Cildim karma ve beyaz tenliyim. Flormarın yeşil renkteki cc kreminin güzel olduğunu duymuştum, kullanan var mı yada memnun olduğunuz günlük kullanıma uygun başka bir cc krem varsa fikirlerinizi söyleyebilir misiniz?

Selam, loreal in cc kremi var çok memnun olanlar duydum kapatıcılığı iyi ama sarı alt tonlu ben pembe alt tonlu olduğum için kullanamadım belki testerdan deneyebilirsin.

Hepsi renk renkmiş yeşil tüpte olanı, lila tüpte olanı falan varmış. Hangisi uygun olur ki acaba

pure beauty diye bir marka var onun da cc kremi iyi gibi. ben kullanmiyorum ama tester'indan elime surmustum yapisi ve kokusu hosuma gitti

missha kullanıyorum. çoğu markayı denedim. missha da karar kıldım. harika bir ürün.

Baya zaman geçmiş konu açılalı ama ben yinede öneride bulunmak istiyorum, flormar cc krem. Çok etkili . Benim cildim akneli ve yağlı sadece bu cc kremi sürüyorum.yuzumun her yeri eşit tonda oluyor ve porselen etkisi yapıyor.

X