En iyi hal ykayan makine

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
1.ROWENTA RU-555 RAIN POWER INOX HALI YIKAMA MAKıNESı

2.PHILIPS FC 6843 TRIATHLON HALI YIKAMA MAKıNASI

3.THOMAS TWIN T1 AQUAFILTER - TEMıZLıK ROBOTU

kızlar bu yukardaki 3 makinadan hangisini tavsiye edersiniz kullanıyorsanız?
ya da şu markanın şu modelini kullanıyorum şahane diyebileceğiniz bi makineniz var mı?
çok güzel halı ve koltuk yıkamalı ki aldığıma deysin
teşekkürler şimdiden
a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim içinde önemli bu lütfen bilenler yorumlasın....

Bende phılıps kullanıyorum.Ailece biz bu halı yıkama makinasını kullanıyoruz.Kesinlikle tavsiye ediyorum .Canavar gibi bir makina..Ben 4 yıl önce almıştım evlendiğimde o zamanlar bu makinanın bordo olanı yeni çıkandı.Demek buda benimkinden sonra çıktı :) ama görüntü herşey aynı sanırım çekim kuvveti farklı .Ama son derece kullanışlı rahat bir makina kesinlikle öneriyorum .o benim canavarım kaydirigubbakcemile3
philips-fc-6843-triathlon-hali-yikama-makinasi-mb447_153933_r1.jpg

Kızlar ne uğraşacaksınız bunlarla firmalar var çağırın gelip yıkasınlar inanın tertemiz oluyor bende koltuklarımı yıkatmıştım pırıl pırıl olmuştu.
Benimde vardı halı yıkama makinesi zor yıkanıyorkollar tutmuyor onra birde suyu veirken iyi ayarlamak gerekiyor yoksa sulu kalıyor vede leke kalma oluyor.

Balkafam benim makinemde buydu rengide aynıydı biz kullanamadık bunu [/B]

Kızlar ne uğraşacaksınız bunlarla firmalar var çağırın gelip yıkasınlar inanın tertemiz oluyor bende koltuklarımı yıkatmıştım pırıl pırıl olmuştu.
Benimde vardı halı yıkama makinesi zor yıkanıyorkollar tutmuyor onra birde suyu veirken iyi ayarlamak gerekiyor yoksa sulu kalıyor vede leke kalma oluyor.

Ankım ben çevremde çok kişide değişik markalarda makinalar gördüm ve çok zor yıkanan markalar var gerçekten .Ama ben kendim kullanıyorum övmek gibi olmasında herkeze tavsiye ediyorum benim makina süpürge yapar gibi..Ben kosla kullanıyorum ve hiç leke olmadı şimdiye kadar halılarımda..4 YILLIK evliyim :) ilk aldığım gibi tertemiz yapıyor :)suyunuda iyice çekiyorumkaydirigubbakcemile3

heh yaşa be kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3 ne yoruyosunuz kendinizi :kahve:zemuszemus

Balkafam benim makinemde buydu rengide aynıydı biz kullanamadık bunu

:uhm:Kız senmi beceremedin acaba neyini kullanamadınkii.gerçi ben bu makinayı bekarkende kullanırdım annemdeyken .18 yaşından beri yıkamaya alışkınım belkide alıştm :1ninca: halılar mis gibi kokuyor..

benim mahalleden bir yakın arkadaşımın vardı bunun aynısından
şımarıklığından bozdu kıymetini bilemedi s.....k

:) Bozdumu .kaydirigubbakcemile3.BU MAkina hem ıslak hem kuru ..Kuru çekimide çok güzel :))

bozdu vallah yalanım yok öyle içim gittiki anlatamam yani
bende düşünmüyor değilim yani almayada
araştırmadan fırsat kalsa kararsız kalıyorum hangi ürün marka iyi diye
güle güle kullan canım senin makinayı not aldım inşallah bakalım

Ankım ben çevremde çok kişide değişik markalarda makinalar gördüm ve çok zor yıkanan markalar var gerçekten .Ama ben kendim kullanıyorum övmek gibi olmasında herkeze tavsiye ediyorum benim makina süpürge yapar gibi..Ben kosla kullanıyorum ve hiç leke olmadı şimdiye kadar halılarımda..4 YILLIK evliyim :) ilk aldığım gibi tertemiz yapıyor :)suyunuda iyice çekiyorumkaydirigubbakcemile3

Bitanem makine çok güzel aslında ama çok yoruyor kolları bide ben yapmadım eşim yardımcı olmuştu koltukları yıkarken adam vermiş suyu nasıl lekelendi anlatamam sonrada fırçayı yedi tabi :mymeka: sonra temizlik için geldiler sanayi tipi makine ile yaıkadılar dedikleri sadece şuydu silme yada yıkamada su çok olursa içine kusuyor dediler

heh yaşa be kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3 ne yoruyosunuz kendinizi :kahve:zemuszemus

ya gerçekten uğraştırdı ama kaydirigubbakcemile5

:uhm:Kız senmi beceremedin acaba neyini kullanamadınkii.gerçi ben bu makinayı bekarkende kullanırdım annemdeyken .18 yaşından beri yıkamaya alışkınım belkide alıştm :1ninca: halılar mis gibi kokuyor..

ben değil eşim yıkamaya kalktı olmadı oda kafamçokkarıştı

bozdu vallah yalanım yok öyle içim gittiki anlatamam yani
bende düşünmüyor değilim yani almayada
araştırmadan fırsat kalsa kararsız kalıyorum hangi ürün marka iyi diye
güle güle kullan canım senin makinayı not aldım inşallah bakalım
kaydirigubbakcemile5

Bitanem makine çok güzel aslında ama çok yoruyor kolları bide ben yapmadım eşim yardımcı olmuştu koltukları yıkarken adam vermiş suyu nasıl lekelendi anlatamam sonrada fırçayı yedi tabi :mymeka: sonra temizlik için geldiler sanayi tipi makine ile yaıkadılar dedikleri sadece şuydu silme yada yıkamada su çok olursa içine kusuyor dediler

ya gerçekten uğraştırdı ama kaydirigubbakcemile5

ben değil eşim yıkamaya kalktı olmadı oda kafamçokkarıştı

Hımm eşinin hatası demek kaydirigubbakcemile3

Koltuklarımı bende yıkıyorum hem salon hemde oturma odasındakılerı derinlemesine temizliyor .Çünkü çekimi çok kuvvetli :)) şampunanı ileri verip geriye doğru çekim yapılıyor kaydirigubbakcemile3

yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederima.s.
ama kafam daha da karıştı, hangi markayı alsamdan, halı yıkama makinası almalımıyıma düştüm genekaydirigubbakcemile3
her zaman yıkamaya verilmiyo ki, makine olsa sık sık yıkarım, evde çocuk var bişey dökülürse saçışırsa hemen alırım makineyle diye düşündüm ama
bazı modeller banyo suyu bile çekiyomuş, praktik geldi ama...
:uhm:

Arkadaşlar,
halı yıkama makinesinde fakir mi? Phılıps mi? Ikilemde kaldım.:KK43:

X