Engin Altan Düzyatan

Lipgloss

Adige Psashe!
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
858
1
34
26.07.1979 İzmir doğumlu
Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu

Tiyatro Oyunları
Kürklü Merkür- (Yön:Murat Daltaban) DOT (2007-2008)
Anna Karenina- (Yön:Mehmet Birkiye) Kenter Tiyatrosu (2006)

Sinema Filmleri

Romantik Komedi (2010) Yapımcı: Murat Tokat - Yönetmen: Ketche - Oyuncular: Cemal Hünal-Sedef Avcı-Sinem Kobal-Burcu Kara-Gürgen Öz-Begüm Kütük
Cennet (2008) Yapımcı: Biray Dalkıran – Yönetmen: Biray Dalkıran – Oyuncular: Fahriye Evcen-Zeynep Pabuçcuoğlu-Aytaç Ağırlar
Beyza’nın Kadınları (2005) Yapımcı: Mehmet Altıoklar-Elif Dağdeviren-Cüneyt Ortan – Yönetmen: Mustafa Altıoklar – Oyuncular: Tamer Karadağlı – Demet Avgar – Levent Üzümcü – Arda Kural
Kalbin Zamanı (2005) Yönetmen: Ali Özgentürk – Oyuncular: Hülya Avşar – Birol Ünel – Oktay Kaynarca – Halil Ergün – Zeki Alasya

Televizyon Dizileri
Yeditepe İstanbul (2001) Yapımcı: Kaan Erturan – Yönetmen: Ali Ulvi Hünkar – Oyuncular: Zuhal Olcay – Uğur Polat – Emre Kınay – Itır Esen – Oktay Kaynarca
Koçum Benim (2002) Yapımcı: Hüseyin Apaydın – Yönetmen: Serdar Akar – Oyuncular: Tarık Akan – Ebru Cündübeyoğlu – Ozan Güven – Zihni Göktay
Mühürlü Güller (2003) Yapımcı: İpek Aksoy – Yönetmen: Hakan Gürtop – Oyuncular: Aydan Şener – İlhan Şeşen – Funda İlhan – Sevtap Çapan – Serdar Orçin
Kampüsistan (2003) Yapımcı: Abdullah Oğuz – Yönetmen: Uluç Bayraktar – Oyuncular: Kaan Urgancıoğlu – Göksun Çam – Tuğçe Kazaz – Burak Altay – Irmak Ünal – Engin Hepileri – İpek Değer
Azize (2004) Yapımcı: Sevgi Birsel – Yönetmen: Sevgi Birsel – Oyuncular: Ediz Hun – Ruhsar Öcal – İlkay Saran – Salih Kalyon – Vildan Atasever
Sil Baştan (2004) Yapımcı: Gül Oğuz – Yönetmen: Gül Oğuz – Oyuncular: Hale Soygazi – Özlem Tekin – Ceyda Düvenci – Ege Aydan – Nail Kırmızıgül
Kızlar Yurdu (2006) Yapımcı: Emine Altıoklar – Yönetmen: Serkan İpeören – Ceyda Demir – Oyuncular: Melike Güner – Eylem Yıldız – Pelinsu Pir – Arzu Oş – Füsun Demirel
Sevgili Dünürüm (2007) Yapımcı: Faruk Turgut – Yönetmen: Hakan Algül - Oyuncular: Haluk Bilginer – Sumru Yavrucuk – Nevra Serezli – Rojda Demirer
Cesaretin Var Mı Aşka? (2008) Yapımcı: Hayri Aslan – Yönetmen: Ömer Uğur – Oyuncular: Özge Özpirinçci – Tarık Pabuçcuoğlu – Ufuk Özkan – İlker Ayrık
Bir Bulut Olsam (2009) Yapımcı: Timur Savcı – Yönetmen: Hatice Memiş – Oyuncular: Engin Akyürek – Melisa Sözen – Ünal Silver
Kapalı Çarşı (2010) Yapımcı: Erol Avcı – Yönetmen: Ömür Atay - Oyuncular: Olgun Şimşek – Aslı Tandoğan – Mert Fırat – Erkan Can
(yalnızca başı)

24478110235768994909100.jpg

28449391233995052526100.jpg

31389400490530052526100.jpg

kapmış çocuğu:KK1:

31829405914440052526100.jpg

n3966289944711071459101.jpg

Çoookkk tatlı, çok çekici ama o kızla işi nedir yauu..Hiç ama hiç güzel değil.:umursamaz:
Tip açısından değerlendirmek doğru değil biliyorum. Demek ki mutlu onla.:/

bu yakışıklı çocuk o kızla çıkıyo dimi zevksiz adam:umursamaz:hem evet uzun saçlı güzel değilmiş zaten hiç sevmem uzun saçlı erkek oldum olsaı erkek dediğin kısa saçlı olucak ne o öyle bide toka takalım baridelikafadulden

Çoookkk tatlı, çok çekici ama o kızla işi nedir yauu..Hiç ama hiç güzel değil.:umursamaz:
Tip açısından değerlendirmek doğru değil biliyorum. Demek ki mutlu onla.:/

bencede kız çok uyuz bişe hiç sevmem:eek:lmaz:
uzun süredir beraberler sanırım demek ki mutlular benim olamıyacağına göre onun olabilir engincim:1ninca:

bu yakışıklı çocuk o kızla çıkıyo dimi zevksiz adam:umursamaz:hem evet uzun saçlı güzel değilmiş zaten hiç sevmem uzun saçlı erkek oldum olsaı erkek dediğin kısa saçlı olucak ne o öyle bide toka takalım baridelikafadulden

bencede,bi de o uzun saçlı haliyle kızlar yurdu diye bir dizide oynamıştı.bu tamirciydi,yurtta kalan kızlar ölüp bitiyodu buna bide şimdi görseler çocuğudelikafadulden

:asigim: çok yakışıklı helede motor üstünde tam bir karizma oooof ooooof

offf motorla ayrı bi afet olmuş :bbo:

offf o sesi yok mu ya felaket seksiii..tipi de ayrı bir karizmatik :KK56: daha ne diiim ya....Allahım benim de böyle bir oğlum olur inşallah :KK52:

offf o sesi yok mu ya felaket seksiii..tipi de ayrı bir karizmatik :KK56: daha ne diiim ya....Allahım benim de böyle bir oğlum olur inşallah :KK52:

:)))) sevgılden gectık artık ıns bole cocgmz olura mı gledıkk::))))ama adam hakkten yıkılıo yaa

TEK ATIMLIK ÇITIR KIZLAR:):)hohohhooohy

X