Güneş Gözlükleri ENOX güneş gözlüğü

deniz9001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
276
1
merhaba,
geçen gün dolaşırken %50 indirim yazan bir optik'ciye girdik sadece modellere bakıyordum hoşuma giden bişey olursa araştırıp alacaktım neyse içeri girdik adam bir yapıştı bir kaç tane gözlük denedim orta halli bişey bakıyordum bana enox marka bişeyler gösterdiler.benimde burnuma gözlük pek oturmuyor çene bölgemde biraz keskin köşeli bir yüze sahibim o yüzden kendime yakışan bir model bulamıyordum neyse bir tanesi burnuma oturdu bende pat diye almaya karar verdim 265. tl den nakit 120 ye aldık .eşim rayben dedi ama onlarda çok pahalı almak istemedim gözümü korusun yeter diyerekten.
ben o gözlüğü aldım almasınada netten bakıyorum nasıl bir gözlüktür pek fazla bilgi yok.
aranızda bu marka gözlük kullanan yada bilgisi olna varsa yazarmısınız çok merak ediyorum.

canım benimki enox,çok sık kullanmıyorum ama memnunum koruması iyi yani, memnun kalırsın sanıyorum

inşallah eşimdede rayben var oda denedi onunkiyle fark olmadığını söyledi hatta satın aldığım firmanın söylediğine göre polarizeden on kat daha koruma özelliğine sahip bir cama sahipmiş
herhangi bir sıkıntıda değiştirebileceğimi söylediler biraz kullanayım baklaım cevabın için teşekkürler

benimde yüzüm sivri yakısan tek gözlügü enox ta buldum,güvendigim bi optikten aldım..kötü cıkcagını sanmıorum :)

enox ne kötü ne de çok iyi bir markadır.. kullanışlıdır, fakat bi rayban bi chanel bi persol ile kıyaslanamaz tabiki.. orta sınıf diye adlandırılan bir markadır.

X