Epilepsi Hakkında Bildikleriniz

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.444
45.957
Merhabalar,

Böyle bir konu ile ilgili burada bilgilenilebilecek bir konu bulamadım. Açma gereğimin nedeni de kardeşimin son zamanlarda yaşadığı rahatsızlıktır. Henüz tam teşhis koyulmadı. Ya bir panik atak yahut epilepsiden şüpheleniliyor. Eeg çekildi çok temiz çıkmadı sonucun bu şekilde çıkma sebebi panik atak teşhisi ile kullandığı ilaçların etkilerinden kaynaklı olma ihtimali olduğu için yeniden Eeg çekilecek.

Sizden ricam yakınlarında bu hastalığı yaşayanlar ve bilgi sahibi olan;

Ne gibi belirtiler gösterdi?
Kaç yaşlarında başladı?
Teşhis nasıl kondu?
Teşhis koyulma süreci ne kadar sürdü?

Şuan aklıma gelenler bunlar

Kardeşimin yaşadığı ise kasılıp kalması ve dişlerinin kitlenmesi bu bir panik atak ise birçok doktora gidildi kullandığı ilaçlar da iyi gelmedi ve gelmiyor. Şuanki planımız içinde İstanbul'da bulduğumuz bir doktora gitmek kardeşim için çare arıyorum.

Merhabalar,

Böyle bir konu ile ilgili burada bilgilenilebilecek bir konu bulamadım. Açma gereğimin nedeni de kardeşimin son zamanlarda yaşadığı rahatsızlıktır. Henüz tam teşhis koyulmadı. Ya bir panik atak yahut epilepsiden şüpheleniliyor. Eeg çekildi çok temiz çıkmadı sonucun bu şekilde çıkma sebebi panik atak teşhisi ile kullandığı ilaçların etkilerinden kaynaklı olma ihtimali olduğu için yeniden Eeg çekilecek.

Sizden ricam yakınlarında bu hastalığı yaşayanlar ve bilgi sahibi olan;

Ne gibi belirtiler gösterdi?
Kaç yaşlarında başladı?
Teşhis nasıl kondu?
Teşhis koyulma süreci ne kadar sürdü?

Şuan aklıma gelenler bunlar

Kardeşimin yaşadığı ise kasılıp kalması ve dişlerinin kitlenmesi bu bir panik atak ise birçok doktora gidildi kullandığı ilaçlar da iyi gelmedi ve gelmiyor. Şuanki planımız içinde İstanbul'da bulduğumuz bir doktora gitmek kardeşim için çare arıyorum.
Ankara'da Erhan Bilir prof . Ve alanında üstüne yok yurt dışına gidip eğitimler veriyor ve şu an online görüşme de yapıyor tavsiyem başka arayışlara girmeyin eğer epilepsi ise önce Allah sonra o .

X